تاریخ: 2017-11-20 شناسه خبر: 55417

هفته پنجم لیگ برتر فوتبال بانوان ؛

راه یاب ملل سنندج ۵ خیبر خرم آباد ۱ ؛ پیروزی قاطع در دربی غرب

تیم فوتبال راه یاب ملل سنندج در یکی از 3 دربی غرب برابر خیبر خرم آباد 5 بر یک پیروز شد تا راه خود را برای ادامه درخشش و رویا پردازی در لیگ برتر فوتبال بانوان ایران هموار کند.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان؛ تیم کردستانی راه یاب ملل که امسال خود را یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ می‌داند در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال بانوان میزبان خود خیبر خرم آباد در استادیوم ملک نیای سنندج را با نتیجه ۵ بر ۱ شکست داد.

درخشش فوق العاده زهرا حاتم نژاد و فاطمه قاسمی کمک بزرگی برای راه یاب ملل بود. خانم گل فصل قبل لیگ برتر فوتبال بانوان ۲ گل از چهار راه یاب را به ثمر رساند تا جمع گل های خود در این فصل را به عدد ۶ برساند گرچه کار وی در رقابت با زهرا قنبری از شهرداری بم و فروغ موری از سپاهان دشوار است.

راه یاب ملل در مسابقه ای که به دلیل برگزاری مراسم تجلیل از خانواده برخی از قربانیان حادثه زلزله سرپل ذهاب با تاخیر آغاز شد در نیمه نخست نمایش بسیار خوبی داشت و ۳ گل وارد دروازه حریف کرد. در نیمه دوم و در حالی که برد راهیاب ملل مسجل بود این تیم در پی افزایش اختلاف گل بود و در نهایت ۵ بر یک پیروز میدان شد.

علاوه بر زهرا حاتم نژاد که در این بازی ۲ گل به ثمر رساند فاطمه قاسمی هم ۲ گل برای کردستانی ها زد و فاطمه اردستانی هم با به ثمر رساندن یک گل در برد راه یاب ملل سهیم شد.

راه یاب ملل سنندج با کسب ۱۲ امتیاز و تفاضل گل ۷ از پنج بازی و یک باخت و چهار برد بعد از سپاهان در جایگاه چهارم قرار گرفته است و خطر بزرگی برای شاگردان سمیه شهبازی به حساب می‌آید.

شاگردان بنفشه حیدری در هفته پنجم مقابل راه یابی‌ها اولین گل خود را در این فصل از رقابت‌ها به ثمر رساندند که فاطمه انصاری زننده این گل بود. سبزپوشان خیبر همچنان بدون امتیاز در انتهای جدول رده بندی ۱۲ تیم لیگ برتر ایستاده‌اند.

گفتگوی ورزش بانوان با شرمین رحمتی مدیر تیم فوتبال راه یاب ملل سنندج ، سودابه سعادتی مدیر تیم فوتبال خیبر خرم آباد و رهرا حاتم نژاد بازیکن گلزن تیم راه یاب ملل را اینجا بخوانید. جایی که آن ها از تاثیر زلزله سرپل ذهاب بر بازیکنان غیر بومی تیم راه یاب ملل سنندج و وضعیت مالی اسف بار در تیم خیبر لرستان صحبت کرده اند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *