تاریخ: ۱۳۹۶-۰۹-۰۳ شناسه خبر: 55622

هفته پنجم لیگ برتر هندبال؛

پیروزی بزرگ لارستان در شاهین شهر ؛ گچساران و برد نه چندان آسان

هفته پنجم لیگ برتر هندبال با پیروزی مهم شهید چمران لارستان در شاهین شهر و بردنه چندان آسان گچساران دنبال شد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان ، پنجمین هفته از رقابت های لیگ برتر هندبال امروز برگزار شد و تیم هندبال شهید چمران لارستان با پیروزی خارج از خانه برابر هیئت شاهین شهر ، مهم ترین بازی هفته را به سلامت پشت سر گذاشت.

شاگردان نشمین شافعیان در تیم شهید چمران لارستان پس از شکست غافلگیر کننده هفته گذشته در خانه برابر تاسیسات دریایی تهران، امروز نبرد سختی در شاهین شهر برابر تیم هیئت شاهین شهر داشتند که به سختی این تیم را شکست دادند.

در مسابقه ای که با ۲ امتیاز اختلاف و با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ به سود چمران لارستان به پایان رسید ، چمران در دقایقی از بازی با اختلاف قابل توجهی از میزبان پیش افتاد اما چیزی نمانده بود که شاهین شهر بازگشت بزرگ خود را در دقایق پایانی کامل کند.

شهید چمران لارستان می دانست که پس از باخت هفته گذشته در لارستان ، در صورتی که نتواند در شاهین شهر برنده شود شاید دیگر برای بازگشت به کورس ، نتواند کمر راست کند اما آن ها از سد محکم شاهین شهر ، با موفقیت عبور کردند تا به نوعی ناکامی برابر تاسیسات را به دست فراموشی بسپارند.

در گچساران ، تیم نفت و گاز این شهر توانست ۲۷ بر ۲۰ تیم بهمن بهبهان را شکست دهد. از نفت و گاز انتظار می رفت در این بازی برتری قاطع تری کسب کند اما نمایش دور از انتظار آن ها در نیمه اول و البته روز خوب سنگربان بهمن ، مانع از افزایش اختلاف دو تیم شد.

در اصفهان ، هیئت هندبال کردستان بالاخره پیروز شد. آن ها در برابر تیم جوان هیئت هندبال اصفهان  ۲۹ بر ۲۰ به پیروزی رسید. مصاف دو تیم حاضر در نیمه دوم جدول در حالی به سود کردها تمام شد که هیئت اصفهان حتی از امتیاز بازی در خانه هم نتوانست به درستی استفاده کند.

در جدول رده بندی تاسیسات دریایی با ۸ امتیاز از ۴ بازی در صدر است و نفت و گاز گچساران هم با همین تعداد امتیازی و بازی در رده دوم قرار گرفته است. شهید چمران لارستان با ۶ امتیاز از ۴ بازی در رده سوم ایستاده است و رتبه چهارم نیز در اختیار شاهین شهری است که ۶ امتیاز از ۵ بازی دارد.

در بخش پایین جدول ، هیئت کردستان دارای ۵ بازی ۲ امتیازی است و هیئت اصفهان و بهبمن بهبهان با ۴ بازی ، هنوز امتیازی کسب نکرده اند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *