تاریخ: ۱۳۹۶-۱۰-۰۵ شناسه خبر: 57048

گفتگوی ورزش بانوان با ستاره فوتبال زنان ایران؛

سارا قمی : تغییر پستم اجباری است/ راضی نیستم اما سرباز تیم هستم

نتایج دیدارهای هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال بانوان

ستاره خوشنام فوتبال زنان ایران و عضو تیم شهرداری بم درباره شرایطش در این تیم و پیش بینی اش از آینده لیگ برتر فوتبال زنان سخن گفته است.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان ؛ سارا قمی بازیکن تیم شهرداری بم یکی از بازیکنان خوشنام فوتبال ایران با سوابق روشن ملی و باشگاهی است که سال گذشته نیز خانم گل لیگ برتر فوتبال زنان شد با این حال امسال سارا هنوز آمار گل بالایی را ثبت نکرده که البته این امر بی دلیل نیست. دلیل این موضوع و البته نظرات سارا قمی درباره لیگ برتر را در گفتگوی وی با “ورزش بانوان” بخوانید:

تغییر پست اجباری

امسال تا این مقطع از لیگ برتر ۲ گل به ثمر رسانده ام که البته همه انتظار دارند آمار گل من خیلی بیشتر از این بوده باشد اما تغییر پست من باعث شده شانس زیادی برای گلزنی پیدا نکنم. من همیشه یک مهاجم بوده ام و طبیعی است که آمار گلزنی و موقعیت گلی که یک مهاجم دارد باید بیش از یک هافبک کناری باشد.

من ۱۳ سال مهاجم بوده ام اما نظر سرمربی تیم شهرداری بم این بوده که در پست هافبک چپ به میدان بروم و به تیم کمک کنم. به عنوان یک مهاجم و کسی که در گذشته گل های زیادی به ثمر رسانده از بازیکن در این پست راضی نیستم اما باید در خدمت تیم باشم.

شهرداری بم برای قهرمانی تلاش می کند و همه ما به دنبال کمک به رسیدن به این هدف هستیم. هر کس در شهرداری بم کار خود را انجام می دهد و امروز وظیفه من این است که با وجود این که چپ پا نیستم در این پست بازی کنم و تابع تصمیم مربی تیم هستم.

سارا قمی بازیکن خوشنام شهرداری بم می گوید امسال ۲ گل به ثمر رسانده که یک گل به شهرداری سیرجان بوده و یک گل به استقلال خوزستان.

رقابت اصلی بین ۳ تیم است

در حال حاضر ۴ تیم در بالای جدول هستند اما به نظر من در ادامه فصل رقابت بین ۳ تیم خواهد بود و شهرداری بم ، راهیاب ملل سنندج و شهرداری سیرجان در کورس می مانند. سپاهان هم تیم خوبی است اما تیمی که امسال از سپاهان در نیم فصل اول دیدم به نظرم نمی تواند مدعی قهرمانی باشد مگر این که متحول شود.

عکس خبرساز

چندی پیش عکسی از من منتشر شد که من را در حال تمرین با پدرم در حضور مادرم نشان می داد و خیلی دست به دست شد. این عکس را یک خبرنگار از روی پروفایل تلگرام من بدون اجازه برداشت و منتشر کرد.

گرچه این عکس پخش شد اما من از این موضوع راضی نبودم زیرا اسمی از “علیرضا عزتی” عکاس این عکس برده نشد. آن عکس را برای تهیه مستندی گرفته بودند و من نمی خواستم بدون این که نام عکاس برده شود به نمایش گذاشته شود.

افراد زیادی در حوزه ورزش زنان در زمینه عکس و خبر کار می کنند که برای دیده شدن ورزش زنان تلاش زیادی انجام می دهند و این کم لطفی است که نامی از آن ها برده نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *