تاریخ: 2018-01-08 شناسه خبر: 57505

همدلی در راهیاب ملل از دید زهرا حاتم نژاد / کری خوانی سمیه خرمی برای رقیبان

همدلی در راهیاب ملل از دید زهرا حاتم نژاد / کری خوانی سمیه خرمی برای رقیبان

زهرا حاتم نژاد و سمیه خرمی مهاجمان تیم فوتبال راه یاب ملل سنندج مهمترین دلیل پیشرفت تیم‌شان را همدلی و هماهنگی بین بازیکنان و حضور دلسوزانه شرمین رحمتی می‌دانند.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال بانوان با صدرنشینی شهرداری بم به پایان رسید. راهیاب ملل سنندج تیم چهارم جدول رده بندی است که با تفاضل گل کمتر، پایین‌تر از سیرجان و سپاهان قرار دارد. تیمی که امسال با عملکردی به مراتب بهتر از سال گذشته یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ است.

سمیه خرمی: تیم راهیاب به تمام تیم‌ها برتری دارد

سمیه خرمی بازیکن تیم فوتبال بانوان راهیاب ملل سنندج در گفتگو با “ورزش بانوان” اظهار کرد: اولین بازی دور برگشت میزبان نماینده فارس هستیم که باید فقط و فقط این بازی را ببریم. قهرمانی حق راهیاب است و برای آن تلاش می‌کند. هرطور که شده باید این عنوان را بدست بیاوریم. باخت مقابل سپاهان و ایلام نتیجه اشتباه دقایق آخر ما بود که در دور برگشت جبران خواهیم کرد.

مهاجم راهیاب ملل سنندج خاطر نشان کرد: امسال خوشبختانه تیم‌های حاضر در لیگ پتانسیل بالایی دارند اما تیم ما از هر نظر به دیگر تیم‌ها برتری دارد ( باخنده ) این البته کری بود که برای رقیبان خواندم.

وی ادامه داد: تمرینات خانم محمودی متنوع و اصولی است، او از هر نظر حواسش به ماست چه از نظر تکنیکی و چه از بعد روحی و روانی. قبل از بازی با شهرداری بم از ما خواست که سراغ اینستاگرام نرویم تا با نظر یا پستی که باعث تضعیف روحیه ما می‌شود، روبرو نشویم. ما حرفش را گوش کردیم و نتیجه هم گرفتیم. تیم ما هماهنگ و یکدست است و خوشبختانه مشکل مالی نداریم پرا که مدیریت آقای مظفر بیگلر در تیم ما از هر نظر عالی است.

زهرا حاتم نژاد: راهیاب همدل و هماهنگ است

زهرا حاتم نژاد دیگر مهاجم راهیاب ملل سنندج نیز در گفتگو با “ورزش بانوان” عنوان کرد: اگر امسال راهیاب پیشرفت قابل توجهی کرده به عوامل زیادی برمی‌گردد. این تیم سال گذشته نقاط ضعف را شناسایی و همه را جبران کرد و پوشاند. از طرفی برای پوشاندن نقاط ضعف‌ها هزینه زیادی صرف شد که این مدیریت بی نظیر آقای مظفر بیگلر را می‌رساند.

وی ادامه داد: به نظر من مهم‌ترین دلیل پیروزی راهیاب، همدلی و هماهنگی بین بازیکنان با هم و با سرمربی تیم است. سرمربی در حد تیم ملی به ما تمرین می‌دهد، که همه اینها به حضور گرم و پرانرژی خانم شرمین رحمتی بازمی‌گردد. ای کاش بیشتر از امثال خانم رحمتی در لیگ فوتبال بانوان داشتیم. تنها تیمی هستیم که به علاوه پاداش به محض پایان نیم فصل ۵۰ درصد قراردادمان را گرفتیم. از طرفی آقای بیگلر همواره در برداشتن قدم خیر پیشقدم هستند.

حاتم نژاد در پایان گفت: تا به الان ۱۶ گل در لیگ زده‌ام، امیدوارم امسال هم خانم گل لیگ بشوم هم تیمی‌هایم که برای رسیدن به این هدف کمکم می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *