تاریخ: ۱۳۹۶-۱۱-۱۳ شناسه خبر: 58389

سرمربی تیم فوتبال شهرداری بم؛

نیمکت شهرداری بم خالی است/ باید برای تغییر دادن اوضاع همت کنیم

آخرین تمرین تیم فوتبال شهرداری بم پیش از رویارویی با سپاهان در بازی بزرگ نیم فصل

سرمربی تیم فوتبال زنان شهرداری بم با بیان این که تیمش مصدومان زیادی دارد و نیمکت شهرداری بم خالی است گفت: باید برای تغییر دادن اوضاع همت کنیم و اگر غیر از این باشد ممکن است صدر را از دست بدهیم.

مرضیه جعفری در گفتگو با پایگاه خبری ورزش بانوان پس از شکست تیمش در اصفهان برابر سپاهان در لیگ برتر فوتبال زنان اظهار کرد: متاسفانه کار در نیم فصل دوم برای تیم ما سخت شده و عمده مشکل ما این است که چند بازیکن مصدوم داریم و مصدومیت آن ها کارایی تیم را به شکل محسوسی کاهش داده است.

وی افزود: با این وجود می توانستیم در بازی با سپاهان نتیجه دلخواه را کسب کنیم اما توپ های ما وارد دروازه نمی شود. ۴ موقعیت صدر در صد ما یا به تیرک دروازه می خورد یا در مقابل دروازه خالی از موقعیت استفاده نمی کنیم و در نهایت تاوان سختی پرداخت می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال زنان شهرداری بم گفت: نیمکت ما به اندازه کافی بازیکن ندارد و از ابتدای فصل هم همین طور بوده است. در این شرایط زمانی که بازیکن مصدوم می شود برای جایگزینی مصدوم به شدت مشکل داریم و در این شرایط سخت و تنگنا ، بدشانسی هم مزید بر علت شده و توپ های ما به گل تبدیل نمی شود.

جعفری عنوان کرد: باید روی گلزنی کار کنیم وگرنه ممکن است صدر جدول را در ادامه فصل از دست بدهیم. اگر شرایط ما در جدول این است که اختلاف امتیازمان با رقبا به حداقل رسیده مقصر خود ماییم و وقتی از فرصت استفاده نمی کنیم نتیجه اش همین است. خود ما مسبب وضعیت فعلی هستیم و باید برای تغییر دادن اوضاع همت کنیم.

وی تاکید کرد: بازیکنان ما باید برای بازگشت به شرایط ایده آل همت کنند. هنوز هم در صدر جدول هستیم و چیزی را از دست نداده ایم. امیدوارم بازیکنان شاخص و تاثیرگذار ما به روزهای خوب برگردند. شهرداری بم می تواند قهرمان شود و این شایستگی را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *