تاریخ: ۱۳۹۶-۱۱-۱۴ شناسه خبر: 58436

گفتگو با بازیکن ملی پوش تیم فوتسال پالایش نفت آبادان؛

مورد خاص آرزو صدقیانی زاده؛ بازیکنی که در ۱۵ سالگی ملی پوش شد

مورد خاص آرزو صدقیانی زاده ؛ بازیکنی که در 15 سالگی ملی پوش شد

بازیکن ملی پوش تیم فوتسال پالایش نفت آبادان با بیان این که بازی زیر نظر شهرزاد مظفر آرزوی هر بازیکنی است گفت: پشتکار تیم و همدلی بازیکنان و حمایت همه جانبه باشگاه ، رمز موفقیت پالایش نفت آبادان است.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان ، آرزو صدقیانی زاده ستاره ۲۷ ساله تیم فوتسال پالایش نفت آبادان در لیگ برتر فوتسال بانوان است که این روزها همراه با تیمش در صدر جدول لیگ برتر فوتسال زنان ، به سوی قهرمانی گام بر می دارد.

آرزو صدقیانی زاده که یکی از بازیکنان مهم تیم ملی فوتسال نیز هست اهل تهران است و اکنون پس از ۱۲ سال حضور در عرصه فوتسال و ۹ سال عضویت در تیم ملی یکی از باتجربه های تیم ملی محسوب می شود.

در کارنامه آرزو یک نایب قهرمانی و یک مقام سومی آسیا به چشم می خورد و از این نظر که در سال ۸۴ و در ۱۵ سالگی به اردوی تیم ملی فوتسال بزرگسالان دعوت شد یک مورد خاص به شمار می رود. صدقیانی زاده در سال های سازماندهی تیم ملی فوتسال بانوان از مسابقات مدارس استعدادیابی شد و اکنون پس از سال ها حضور در تیم هایی چون سایپا ، پرسپولیس ، آرش بندر عباس ، حفاری و اکنون پالایش نفت آبادان ، همچنان هم برای باشگاهش و هم تیم ملی یک مهره مهم است. آرزو صدقیانی زاده در گفتگو با ورزش بانوان درباره پالایش نفت ، تیم ملی و بازیکنان جوان صحبت کرده است.

تقسیم عادلانه

می توانم بگویم امسال یکی از بهترین لیگ های چند سال اخیر بوده زیرا بازیکنان لیگ برتری باکیفیت تقریبا به طور عادلانه در تیم های مدعی تقسیم شده اند. نتیجه این است که امسال رقابت جذاب تری در بالای جدول داریم.

در سال های گذشته در هفته های پایانی تکلیف قهرمان مشخص بود اما امسال ۳ تیم در کورس قهرمانی قرار دارند و این نشان می دهند سطح تیم ها بهتر شده است و همه تیم های بالای جدولی بازیکنان طراز اولی در اختیار دارند.

رمز موفقیت پالایش نفت

پالایش نفت تاکنون حتی یک شکست هم نداشته و می خواهیم لیگ را بدون باخت به پایان ببریم. پشتکار تیم و همدلی بازیکنان و حمایت همه جانبه باشگاه می تواند رمز موفقیت تیم ما باشد. پالایش نفت از هر لحاظ یک تیم بسیار حرفه ای است.

تیم های دانشگاه آزاد و حفاری اهواز هم مهره های ملی پوش بسیار زیادی در اختیار دارند اما در بازی رودررو با آن ها توانستیم عملکرد و نتیجه خوبی کسب کنیم. امیدوارم این موفقیت و فاصله ۳ امتیازی ما با تیم دوم جدول تا پایان لیگ حفظ شود.

نظر شخصی من این است که بازی پالایش نفت آبادان و دانشگاه آزاد بازی سختی برای ما خواهد بود. ما در بازی رفت برابر حفاری هم در صورتی که بازیکنان ما مصدوم نمی شدند شاید می توانستیم نتیجه بهتری بگیریم. در صورتی که بتوانیم همه بازی های باقی مانده تا پیش از دیدار هفته پایانی برابر حفاری اهواز را ببریم به پیروزی در بازی آخر نیازی نخواهیم داشت.

تیم ملی ، نیازمند تلفیق جوانگرایی و تجربه

تیم ملی در آینده نزدیک یک بازی دوستانه با روسیه برگزار می کند که اطمینان دارم مثل بازی با ایتالیا ، می توانیم از این بازی نتیجه خوبی کسب کنیم. به دلیل این که بازیکنان تیم ملی بلافاصله از لیگ وارد اردوی ملی می شوند آمادگی خوبی دارند.

در خصوص حضور بازیکنان جوان در لیگ برتر ، در صورتی که جوانگرایی و استفاده از بازیکنان باتجربه با هم تلفیق شود نتیجه خوبی برای تیم ملی حاصل می شود. به عقیده من آینده تیم ملی در گرو این روند است و در حال حاضر هم تیم ملی روزهای خوبی را سپری می کند. شهرزاد مظفر بهترین مربی ایران است و آرزوی هر بازیکنی است که زیر نظر او بازی کند. این که مظفر علاوه بر تیم ملی ، مربی یک تیم باشگاهی هم هست به نظر من موضوع مهمی نیست و حتما شرایط این طور ایجاب می کرده است.

آرزو صدقیانی زاده بازیکن تیم فوتسال پالایش نفت آبادان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *