تاریخ: 2016-01-23 شناسه خبر: 16237

در گفت و گو با سایت ورزش بانوان مطرح شد؛

لیموچی: به پیروزی دختران پینگ‌پنگ باز در مسابقات جهانی امیدوارم

سیما لیموچی

به پیروزی تیم ملی تنیس و روند ارتقایی بچه ها امید دارم، چراکه همیشه ما در این رشته ارتقا رنک داشتیم.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مسابقات جام جهانی تنیس روی میز، اسفند ماه سال جاری به میزبانی مالزی برگزار می شود. قرعه کشی این مسابقات جهت مشخص شدن حریفان انجام شد و تیم ملی تنیس بانوان کشورمان با ترکیب چهار نفره راهی این مسابقات خواهند شد.

سیما لیموچی، سرمربی تیم ملی تنیس روی میز بانوان کشورمان در این خصوص به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: مسابقات جام جهانی مالزی نیمه اسفند ماه به صورت تیمی برگزار می شود. شرکت کننده های زیادی از کشورهای مختلف در این رقابت ها حضور دارند.

وی افزود: از آسیا فقط ۱۲ تیم حق شرکت در این مسابقات را دارند. البته تیم تنیس روی میز بانوان ما در مسابقات انتخابی، به میزبانی تایلند موفق به کسب سهمیه برای حضور در مسابقات جام جهانی شد.

لیموچی با اشاره به اینکه بازیکنان انتخاب شده از بهترین های تنیس روی میز هستند، گفت: تیم ملی چهار نفره تنیس روی میز، با ترکیب ندا شهسواری، محجوبه عمرانی، مریم صامت و غزاله ملاطلب بعد از برگزاری سه دوره مسابقه انفرادی، انتخاب شدند.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز بانوان با بیان اینکه اردوی اصفهان به تازگی به پایان رسید، خاطر نشان کرد؛ در این اردو با بازیکنان تنیس روی میز کره شمالی مسابقات تمرینی برگزار کردیم. این بازیکنان سطح بالایی دارند به نوعی حریف تمرینی خوبی برای بچه ها به حساب می آیند. از ۱۵ بهمن ماه تا زمان اعزام به مالزی، تنیسورها در تمرینات مستمر به سر خواهند برد.

وی ادامه داد: البته در نظر داریم تا شروع مسابقات مالزی بچه ها را جهت کسب آمادگی بیشتر به یک تورنمنت بین المللی در یکی از کشورهای اروپایی اعزام کنیم.

لیموچی در پایان گفت: من به پیروزی تیم ملی تنیس و روند ارتقایی بچه ها امید دارم، چراکه همیشه ما در این رشته ارتقا رنک داشتیم. رنکینگ و برد و باخت تنیسور ها به قدرت بازی بچه ها و قرعه کشی مسابقات بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *