تاریخ: 2016-01-24 شناسه خبر: 16627

خاکسار، بانوی کاراته‌کا کشورمان برای کسب مدال برنز به تاتامی می‌رود

طراوت خاکسار

خاکسار در مرحله نیمه نهایی مقابل حریفی از اوکراین به تاتامی رفت و در نهایت با نتیجه 4 بر صفر مغلوب شد تا در جدول شانس مجدد به مبارزاتش ادامه دهد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در ادامه رقابت های کاراته وان، کاتاروهای وزن ۵۵- کشورمان در دومین روز این مسابقات به مصاف حریفان خود رفتند.

زهره برزگر؛ دارنده مدال طلای جهان در سال ۲۰۱۵ در ابتدا با حریفی از کشور فرانسه به مبارزه پرداخت که در نهایت برزگر توانست با نتیجه ۵ بر صفر پیروز شود وی پس از شکست حریف فرانسوی خود برای مبارزه با نماینده کشور بنین به میدان رفت و توانست با نتیجه ۸ بر صفر پیوز میدان باشد همچنین در ادامه مقابل کاتارویی از لوگزامبورگ به تاتامی رفت او در این دیدار نیز موفق شد با نتیجه نزدیک یک بر صفر پیروز شود.

برزگر در نهایت مقابل حریفی از کشور فرانسه به مبارزه پرداخت که اینبار حریف فرانسوی توانست برزگر را با نتیجه چهار بر دو شکست دهد. برزگر در صورت راهیابی حریفش به فینال می توانست در جدول شانس مجدد بخت خود را بازماید اما متاسفانه حریف فرانسوی او از ادامه رقابت ها باز مانده بود.

دیگر نماینده وزن ۵۵- کشورمان در رقابت های جهانی لیگ جهانی کاراته وان؛ طروات خاکسار بود که در ابتدا مقابل حرفی از اسلواکی به میدان رفت و توانست حریف خود را با نتیجه ۹ بر صفر شکست دهد، وی در ادامه موفق شد مقابل حریفی از کشور لوگزامبورگ به تاتامی رفت و توانست وی را با نتیجه ۴ بر یک شکست دهد.

خاکسار در ادامه برابر حریفی از ایتالیا به میدان رفت که در نهایت توانست با نتیجه ۵ بر ۴ از سد حریف خود عبور کند. وی در چهارمین دیدار خود مقابل کاراته کایی از اسپانیا قرار گرفت، که این دیدار در وقت قانونی با نتیجه ۴ بر ۴ به پایان رسید که در پایان با رای داوران در هانتی پیروز شد و به نیمه نهایی رسید.

خاکسار در مرحله نیمه نهایی مقابل حریفی از اوکراین به تاتامی رفت و در نهایت با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب شد تا در جدول شانس مجدد به مبارزاتش ادامه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *