تاریخ: 2016-04-22 شناسه خبر: 22985

روئینگ بانوان به نیمه نهایی مسابقات کسب سهمیه المپیک راه یافت

روئینگ بانوان در مسابقات کسب سهمیه المپیک ریو

در ادامه رقابت های کسب سهمیه المپیک بانوان، مهسا جاور در بخش روئینگ تک نفره و حمیرا ملائی به همراه نازنین برزگر در روئینگ دونفره به نیمه نهایی رقابت ها راه یافتند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مسابقات انتخابی المپیک روئینگ قاره آسیا و اقیانوسیه از سوم اردیبهشت ماه به میزبانی شهر چونگجوی کره جنوبی با برگزاری دور مقدماتی آغاز شد.

مهسا جاور در روئینگ تک نفره

در روئینگ تکنفره سنگین وزن بانوان مهسا جاور در گروه ۲ با رقبایی از ویتنام، سریلانکا، سنگاپور و فیلیپین مسابقه داد. نفرات اول و دوم این مسابقه به نیمه نهایی صعود کردند و بقیه قایقرانان راهی شانس مجدد شدند. در این ماده ۱۶ قایقران رقابت می کنند و ۷ سهیم توزیع خواهد شد.

خوشبختانه، مهسا جاور در روئینگ تکنفره بانوان در گروه خود اول شد و به نیمه نهایی راه یافت. قایقرانان قطر و اندونزی در این مسابقه دوم و سوم شدند. جاور یکشنبه ۵ اردیبهشت در دور نیمه نهایی با حریفان رو به رو می شود.

نازنین ملائی و حمیرا برزگر در روئینگ دونفره سبک وزن

در روئینگ دونفره سبک وزن بانوان نازنین ملائی و حمیرا برزگر در گروه ۲ دور مقدماتی با پاروزنان ازبکستان، کره و اندونزی مسابقه دادند. قایقرانانی که مقام اول و دوم این رقابت ها را کسب کردند، مستقیما به فینال A راه پیدا کردند. و مابقی به شانس مجدد می روند. در این ماده ۹ کشور حضور دارند که از این میان سه قایقران به سهمیه دست پیدا خواهند کرد.

نازنین ملائی و حمیرا برزگر پاروزنان کشورمان در روئینگ دونفره جفت پاروی سبک وزن بانوان نیز با درخشش در دور مقدماتی و قرار گرفتن در رده دوم گروه خود مستقیما به فینال راه پیدا کردند. در این رقابت نمایندگان کره در رده نخست قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *