تاریخ: 2016-05-03 شناسه خبر: 23664

پنج بانوی کماندار به دومین مرحله اردوی پارالمپیکی تیم ملی دعوت شدند

تیم ملی جانباز و معلول تیراندازی با کمان بانوان

دومین مرحله از اردوی آماده‌سازی تیم ملی تیراندازی با کمان جانبازان و معلولان از پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه آغاز می شود. بانوان تیروکمان جانباز و معلول کشورمان تا اول خرداد ماه در تهران اردونشینی خواهند داشت.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ دومین مرحله از اردوی آماده‌سازی تیم ملی تیراندازی با کمان جانبازان و معلولان از پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه آغاز می شود. ورزشکاران کشورمان تا اول خرداد ماه در تهران اردونشینی خواهند داشت.

برای برپایی این مرحله از اردو از زهرا نعمتی و محدثه کهنسال که جواز حضور در پارالمپیک ریو را بدست آورده اند به همراه دیگر ورزشکاران تیروکمان کشورمان از جمله سیده زهرا حسینی، سمیه عباسپور و فرزانه عسگری دعوت شده است.

شایان ذکر است؛ در بخش آقایان نیز ابراهیم رنجبر، غلامرضا رحیمی، هادی نوری و مجید کاکوش که سهمیه پارالمپیک دارند به همراه اصغر فتاحی ورزشکاران تیم مالی تیراندازی با کامن کشورمان هستند که در این اردو حضور دارند.

آلگ نیکولاویچ و مونیکا سیموئز سرمربی و مربی اوکراینی هستند که همچون اردوهای گذشته هدایت ملی‌پوشان مرد و زن را در این اردوی آماده‌سازی بر عهده دارند، ضمن اینکه سعید اصغری گنجی و جبرائیل عبادی هم آنها را در این مهم همراهی می‌کنند. محبوبه محمدزاده به عنوان سرپرست تیم ملی تیراندازی با کمان و علی جمشیدی نماینده فرهنگی در کنار ملی پوشان کشورمان در زمان اردوها خواهند بود.

تیم ملی تیراندازی با کمان معلولان در حالی اردوهای آماده‌سازی خود را برگزار می‌کند که توسط شش ورزشکار خود صاحب سهمیه بازی‌های پارالمپیک شده است اما این تیم پیش از حضور در این بازی‌ها، در مسابقات جهانی جمهوری چک که آخرین مرحله رقابت‌های گزینشی پارالمپیک هم به حساب می‌آید، شرکت خواهد کرد.

به غیر از زهرا نعمتی، سایر اردونشینان در این رقابت‌ها که اواخر خرداد ماه برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد. تیراندازی با کمان جانبازان و معلولان ایران امیدوار است از حضور در رقابت‌های جمهوری چک به حداقل یک سهمیه پارالمپیکی دیگر دست پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *