تاریخ: 2016-05-15 شناسه خبر: 25657

تیم خراسان رضوی قهرمان مسابقات هفت سنگ بانوان شد

هفت سنگ بانوان

در پایان رقابت‌های هفت سنگ تک حذفی بانوان به میزبانی شیراز، پس از رقابت تنگاتنگ بین دو تیم خراسان رضوی و ایلام، تیم خراسان رضوی با برتری سه امتیاز مقام اول این دوره از مسابقات را کسب کرد.

مسابقات هفت سنگ بانوان کشور به صورت تک حذفی با عنوان جام بهار نارنج شیراز به همراه جشنواره بومی محلی ۲۳ اردیبهشت ماه در شیراز برگزار شد. در این مسابقات ۱۰۰ ورزشکار از استان های فارس، ایلام، گیلان، مازندران، خراسان رضوی، کرمان و البرز حضور داشتند. در حاشیه این رقابت ها استان های شرکت کننده، لباس محلی، غذای محلی، بازی و صنایع دستی خود را به نمایش گذاشتند.
مرحله نهایی اولین دوره مسابقات هفت سنگ تک حذفی بانوان روز پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه با حضور بانوان هفت سنگ باز و به نمایش گذاشتن لباس محلی، غذای محلی، بازی و صنایع دستی شرکت کنندگان برگزار شد. در پایان نیز پس از رقابت تنگاتنگ بین دو تیم خراسان رضوی و ایلام، تیم خراسان رضوی با برتری سه امتیاز مقام اول این دوره از مسابقات را کسب کرد.

شایان ذکر است؛ اختتامیه این دوره از مسابقات روز جمعه ۲۴ اردیبهشت ماه در اولین جشنواره بهار نارنج در باغ جنت شیراز با حضور مسولان استان و بهرامی نایب رییس بانوان فدراسیون ورزش های بومی و محلی برگزار گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *