تاریخ: 2017-06-07 شناسه خبر: 38018

گوش مبارز یو اف سی زنان ناجوانمردانه از سرش جدا شد!

گوش مبارز یو اف سی زنان ناجوانمردانه از سرش جدا شد!

در یکی از بزرگ‌ترین و جنجالی‌ترین مسابقات یو اف سی ۱۸۰ زنان ( مبارزه در قفس ) در مکزیک، گوش لسلی اسمیت مبارز آمریکایی بر اثر ضربه محکم و عمدی حریف از سرش کنده شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در یکی از بزرگ‌ترین و جنجالی‌ترین مسابقات یو اف سی ۱۸۰ زنان ( مبارزه در قفس ) در مکزیک، لسلی اسمیت، جنگنده آمریکایی در مسابقات خروس وزن به مصاف جسیکا آی هم‌تا و هم وطن خود رفت.

در راند دوم این مبارزه جسیکا آی، که راند اول را با پیروزی به پایان رسانده بود، مشتی محکم و بی‌رحمانه بر گوش لسلی که حالتی گل کلمی داشت وارد کرد. ( به گوش کشتی‌گیران که ضربه می‌بیند گوش گل کلمی می‌گویند ). مشتی که شباهت زیادی به یک صحنه از فیلم “بیل را بکش” داشت.

قاعدتا این پیروزی ناجوانمردانه، چندان هم خوشایند طرفداران جسیکا و حریف مجروحش نبود. بعد از این ضربه خون در هشت جهت از گوش این مبارز آسیب دیده به اطراف پخش شد.

خوشبختانه مقامات و مسئولانِ رینگ مبارزه با صلاحدید پزشکان، بلافاصله بعد از دیدن جراحت وحشتناک گوش لسلی مبارزه را متوقف کردند. پزشک وارد رینگ مبارزه شد؛ گوش لسلی را که خون زیادی هم از آن می‌رفت را بی‌حس کردند و در مدت یک ساعت آن را بخیه زدند.

گوش مبارز یو اف سی زنان ناجوانمردانه از سرش جدا شد!

در حالیکه جسیکا آی و همه حاضران و برگزار کنندگان انتظار داشتند لسلی بخاطر جراحت و خونریزی شدید از ادامه مبارزه صرف نظر کند، او با گفتن جمله “گوش سمت چپ من آسیب دیده اما هنوز دو چشم و یک گوش دیگر دارم” در خواست بازگشت به رینگ مبارزه و داخل قفس را داد که با مخالفت شدید پزشک روبه‌رو شد و این مبارزه سرانجام با پیروزی جسیکا آی خاتمه یافت.

لسلی اسمیت بعد از پایان غم انگیز این مبارزه گفت: “با اینکه جراحت گوشم یک بدشانسی وحشتناک بود، اما من کوتاه نمی‌آیم. اهداف بزرگ‌تری در سر دارم می‌خواهم به عنوان اولین زنی که موفق به ضربه فنی حریفش و پیروزی در یک دیدار می‌شود شناخته شوم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *