تاریخ: 2016-10-09 شناسه خبر: 39029

شیرین گرامی از خط پایان مسابقات مرد آهنین آمریکا گذشت

شیرین گرامی از خط پایان مسابقات مرد آهنین آمریکا گذشت

شیرین گرامی نماینده کشورمان در مسابقات جهانی سه گانه موسوم به مرد آهنین به میزبانی هاوایی در حالی از خط پایان گذشت که نام خود را به عنوان اولین و تنها بانوی ایرانی و محجبه این مسابقات ثبت کرده است.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ شیرین گرامی بانوی ورزشکار کشورمان در رشته سه گانه برای دومین بار در مسابقات برون مرزی این رشت شرکت کرد. گرامی نخستین بانوی ایرانی است که با مجوز اتحادیه بین المللی ورزش سه گانه در مسابقات موسوم به این رشته شرکت کرده است.

این بانوی ۲۳ ساله ورزشکار کشورمان ساکن لندن است و این باعث غرور و افتخار ایرانیان است که با حجاب و پوشش اسلامی در رقابت های برون مرزی رشته ورزشی سه گانه حاضر می شود. دفعه قبل در مسابقات جهانی سه گانه به میزبانی لندن شهر محل زندگی اش شرکت کرد.

شیرین گرامی

اما این بار شاهد رقابت گرامی در مسابقات جهانی “سه گانه ” – موسوم به مرد آهنین – در هاوایی آمریکا بودیم. این مسابقات روز گذشته ( ۱۷ مهر ماه ) هشتم اکتبر برگزار شد و نماینده کشورمان موفق شد از خط پایان این رقابت های دشوار عبور کند و نام خود را به عنوان اولین بانوی ورزشکار ایرانی که توانسته از خط پایان این مسابقات عبور کند در تاریخ ورزش زنان ایران ثبت کند. مسابقات جهانی سه گانه موسوم به مرد آهنین به عنوان یکی از سخت ترین رقابت های ورزشی رسمی جهان شناخته می شود و قهرمانان در مسابقات مرد آهنین مبالغ بسیار زیادی به عنوان جایزه از مسئولان شرکت کننده آن دریافت می کنند.

شیرین گرامی از خط پایان مسابقات مرد آهنین آمریکا گذشت

این مسابقات در حالی به پایان رسید که هر سه سکودار این مسابقات آلمانی بودند، جان فردنو، سباستین کینله و پاتریک لانگ به ترتیب سه ورزشکار آلمانی هستند که جایگاه اول تا سوم این رقابت ها را را به نام خود ثبت کرده اند.

گرامی بعد از پایان این رقابت به سایت رسمی رقابت‌ “مرد آهنین” گفت: «برای من بسیار ازشمند بود که در این رقابت‌ها حضور داشتم. از همه کسانی که من را حمایت و تشویق کردند بسیار تشکر می‌کنم. برای من ورزش همیشه محل کنار هم قرار گرفتن انسان‌های مختلف از فرهنگ‌های مختلف است. مسابقات ورزش محل عشق و احترام انسان‌ها به هم است.»

یک پاسخ به “شیرین گرامی از خط پایان مسابقات مرد آهنین آمریکا گذشت”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *