تاریخ: 2016-11-21 شناسه خبر: 41669

هانیه رجبی: هدف بعدی‌ام رقابت‌های جهانی روسیه است

هانیه رجبی: هدف بعدی‌ام رقابت‌های جهانی روسیه است

ملی‌پوش تالوی بانوان گفت: اولین دوره جام جهانی واقعا سخت بود اما خدا را شکر می‌کنم و خوشحالم که توانستم میان مدعیان صاحب مدال شوم.

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از تسنیم؛ هانیه رجبی در گفت‌وگو با تسنیم در مورد حضورش در اولین دوره جام جهانی تالو عنوان کرد: در اولین دوره رقابت‌های جام جهانی با اصلی‌ترین رقبای‌مان در فرم‌های مختلف روبرو شدیم و واقعا رسیدن به مدال در این شرایط کار آسانی نبود. در فرمی حضور پیدا کردم و خوشبختانه موفق شدم یک نشان برنز را برای کشورم به دست بیاورم.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات با رقبای بسیار قدرتمندی روبرو شدیم اما اصلی‌ترین آنها از کشورهای صاحب نام شرق آسیا بودند که گذشتن از سد آنها بسیار دشوار بود. به هر صورت تمام بچه‌ها تلاش‌شان را کردند و خوشبختانه در مجموع به ۴ مدال دست پیدا کردیم.

اولین بانوی مدال‌آور ووشوی ایران در بخش تالو و در رقابت‌های قهرمانی آسیا در مورد برنامه‌های آینده‌اش گفت: هدف بعدی‌ام موفقیت در رقابت‌های جهانی روسیه است، البته مسابقات دانشجویان و دیگر رقابت‌ها نیز در این میان پیش رو است و امیدوارم بتوانم با اتجام تمرینات منظم به آمادگی مطلوبی برای حضور در این میادین دست پیدا کنم. تمام هدفم کسب موفقیت و افتخار برای ووشوی کشورم است و امیدوارم بتوانم در آینده نیز به این هدف برسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *