تاریخ: 2016-11-27 شناسه خبر: 42185

بانوی اسکیتر روس قهرمان مسابقات اسکیت نمایشی جام NHK شد

آنا پوگوریلایا اسکیت نمایشی بانوان

مرحله ششم فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ مسابقات جایزه بزرگ اسکیت نمایشی ( پاتیناژ ) جام NHK در روزهای ۲۵ تا ۲۷ نوامبر به میزبانی شهر ساپوروی ژاپن پیگیری شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از isu.org؛ مرحله ششم فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ از سری مسابقات جایزه بزرگ اسکیت نمایشی ( پاتیناژ ) جام NHK در روزهای ۲۵ تا ۲۷ نوامبر به میزبانی شهر ساپوروی ژاپن پیگیری شد.

در این دوره از مسابقات در بخش اسکیت نمایشی انفرادی زنان « آنا پوگوریلایا » ( Anna Pogorilaya ) از روسیه با ثبت امتیاز ۲۱۰٫۸۶ اول شد. آنا در حالیکه ۱۸ سال سن دارد به ملکه یخی روسیه شهرت پیدا کرده است. « ساتوکو میاهارا » ( Satoko Miyahara ) از ژاپن با کسب امتیاز ۱۹۸٫۰۰ در جایگاه دوم این رقابت‌ها قرار گرفته است. دیگر اسکیتر روس « ماریا سوتسکووا » ( Maria Sotskova ) امتیاز ۱۹۵٫۸۸ را ثبت کرد و در جایگاه سوم قرار گرفت.

آنا پوگوریلایا

آنا پوگوریلایا

ورزشکاران در رشته اسکیت نمایشی بانوان

آنا پوگوریلایا

در بخش پاتیناژ دو نفره نیز « مگان دوهمل و اریک رادفورد » ( Meagan Duhamel / Eric Radford ) از کانادا با ثبت امتیاز ۲۰۴٫۵۶ در جایگاه نخست قرار گرفتند. از طرفی اسکیترهای چینی جایگاه‌های دوم و سوم این بخش را به خود اختصاص دادند.

در مسابقات رقص روی یخ هم « تسا ویرچیو و اسکات مویر » ( Tessa Virtue / Scott Moir ) از کانادا ۱۹۵٫۸۴ امتیاز کسب کردند و در جایگاه نخست قرار گرفتند. در جایگاه دوم این مسابقات هم شاهد حضور « گابریلا پاپاداکیس و گیولوم سیزرون » ( Gabriella Papadakis / Guillaume Cizeron ) فرانسوی بودیم. رقصنده‌های ایتالیایی هم جایگاه سوم را به خود اختصاص دادند.

یک پاسخ به “بانوی اسکیتر روس قهرمان مسابقات اسکیت نمایشی جام NHK شد”

  1. ثریا گفت:

    بی نظیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *