تاریخ: 2016-12-01 شناسه خبر: 42293

با رای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال؛

جریمه و محرومیت برای نگین شیرتری بازیکن تیم والیبال پارسه

نگین شیرتری

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال نگین شیرتری بازیکن تیم پارسه تهران را 30 میلیون ریال جریمه و یک جلسه محروم کرد.

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال به منظور رسیدگی به درخواست باشگاه دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر اتخاذ تصمیم برای نگین شیرتری بازیکن تحت قرارداد این باشگاه تشکیل شد.

شیرتری پس از امضای قراردادی که مبلغ در آن درج نشده و در استان تهران نیز ثبت نشده است، از همکاری با تیم دانشگاه آزاد صرف نظر کرده و با تیم پارسه تهران قرارداد بسته است.

پس از استماع اظهارات حاضرین در نشست، کمیته انضباطی رای خود را به شرح زیر صادر کرد:

نظر به اینکه نگین شیرتری در مسابقات لیگ والیبال بانوان سال ۱۳۹۵ با باشگاه دانشگاه آزاد اسلامی قرارداد یکساله منعقد کرده است و صرف نظر از اینکه مطابق اظهارات طرفین این قرارداد بدون درج مبلغ امضاء شده بود، که از این جهت دچار اشکال به نظر می رسد، مطابق تبصره ۱۶ ذیل ماده ۷ آئین نامه نقل وانتقال بازیکن، قراردادی مورد تائید سازمان لیگ است که کادر فنی و بازیکنان در هیات والیبال استان و بعد در سازمان لیگ حاضر شده و در حضور نماینده تام الاختیار هیات و سازمان لیگ قرارداد امضاء و اثر انگشت آنها ثبت شده باشد، که قرارداد بازیکن یاد شده درهیات والیبال ثبت نگردیده است.

بنابراین قرارداد بازیکن با باشگاه دانشگاه آزاد اسلامی غیرقابل استناد به نظر می رسد. از سوی دیگر از آنجا که نگین شیرتری قبل از تعیین تکلیف درخصوص قرارداد با باشگاه دانشگاه آزاد اسلامی مبادرت به انعقاد قرارداد با باشگاه پارسه تهران کرده که این قرارداد در هیات والیبال استان تهران به ثبت رسیده است و این عمل او مخالف مقررات آئین نامه سازمان لیگ بوده است. درنتیجه با استناد به ماده هفت آئین نامه انضباطی و با اختیارات حاصله از بند ۲-۳۹ از ماده ۱۰ آئین نامه انضباطی بازیکن یاد شده به یک جلسه محرومیت و سی میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *