تاریخ: 2016-12-28 شناسه خبر: 43411

ملی پوش تیم فوتسال بانوان دانشگاه آزاد؛

فاطمه اعتدادی : خانم گلی با قهرمانی دانشگاه آزاد برایم دلچسب است

فاطمه اعتدادی

فاطمه اعتدادی ملی پوش تیم فوتسال بانوان دانشگاه آزاد که با 27 گل، عنوان خانم گل دور رفت لیگ برتر فوتسال بانوان را به نام خود ثبت کرده، می‌گوید یدک کشیدن این عنوان تنها در جهت قهرمانی دانشگاه آزاد ارزشمند است و بس.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال بانوان از روز جمعه ۱۰ دی آغاز خواهد شد. تیم فوتسال بانوان دانشگاه آزاد با عنوان قهرمانی سال گذشته در پایان نیم فصل اول رقابت ها در جایگاه دوم جدول رده بندی قرار گرفت. به همین بهانه سایت ورزش بانوان گفتگویی را با فاطمه اعتدادی خانم گل دور رفت مسابقات فوتسال بانوان و بانوی با اخلاق ورزش کشورمان ترتیب داد که متن آن در ذیل آمده است:

خانم فاطمه اعتدادی عزیز، شما و هم تیمی هایتان، نیم فصل دوم رقابت‌ها به فکر جبران شکست مقابل ملی حفاری هستید؟

همگی برای جبران این شکست با یکدیگر هم‌پیمان شده‌ایم و از میزبانی هم نهایت استفاده را خواهیم برد.

از احساس خود در مورد عنوان خانم گلی دور رفت مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان بگویید.

یدک کشیدن این عنوان تنها در جهت قهرمانی دانشگاه ارزشمند است و بس. امیدوارم نیم فصل دوم تعداد گل‌ها بیشتر و نهایتا منجر به قهرمانی تیم شود. واگرنه صرفا برای این عنوان تلاش نمی‌کنم. هدف بزرگ‌تر قهرمانی در لیگ برتر است.

از دید شما در دور رفت مسابقات، دانشگاه آزاد ضعفی نسبت به فصل گذشته لیگ برتر فوتسال بانوان داشته؟

بله نقاط ضعفی بود که در این مدت و تا آغاز دور برگشت مسابقات با راهنمایی کادر فنی و همت بازیکنان همه آنها را برطرف کرده‌ایم.

سطح لیگ از نظر فنی پیشرفت داشته؟

سطح فنی لیگ از یک سو پیشرفت و از یک سو افت شدیدی کرده بود. برخی تیم‌ها بهتر شده بودند؛ اما ۱۴ تیمی بودنِ لیگ، با وجود تیم‌هایی که سطح کیفی آن را پایین می‌آورند، چندان خوشایند نیست.

پیشنهادی برای پیوستن به سایر تیم‌های لیگ برتری داشتید؟

بله، از ملی حفاری پیشنهاد داشتم. اما حضور در تهران را ترجیح دادم. بودن در دانشگاه آزاد در کنار سرمربی محبوب تیم مان حس بسیار خوبی دارد.

تیم فوتسال بانوان دانشگاه آزاد را که تا به اینجا نایب قهرمان نیم فصل شده است، را با تیم فوتسال مردانش که قعرنشین جدول رده بندی تیم‌ها شده، مقایسه کنید.

تیم ما چندین ستاره فوتسال بانوان را در اختیار دارد. البته بازیکنان فوتسال مردان دانشگاه آزاد نیز همگی خوب و البته جوان و کم‌تجربه هستند. از همین رو قرار است یارگیری کنند و تعدادی بازیکن با تجربه به ترکیب تیم‌شان اضافه شود. قطعا پیشرفت خواهند کرد. در هر صورت سطح لیگ آقایان بسیار بالاتر از بانوان است و امتیازات‌شان نزدیک به هم. اصلا نمی‌توان از نظر فنی با هم مقایسه کرد.

خانم شهرزاد مظفر را با آقای حسین شمس مقایسه کنید.

سوالات سختی می‌پرسید. ( با خنده ). آقای شمس رزومه خوبی داشته با اینکه امسال نتایج غیر قابل باوری کسب کرده. در فوتسال آقایان تعداد مربیانِ خوب، البته به جز آقای شمس زیاد است. خانم مظفر اما حرفی برای گفتن نگذاشته، او در بین سرمربیان تیم‌های بانوان بهترین است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *