تاریخ: 2017-02-25 شناسه خبر: 46400

قهرمانی شهید چمران لارستان در لیگ برتر هندبال بانوان

قهرمانی شهید چمران لارستان در لیگ برتر هندبال بانوان

 لیگ برتر هندبال بانوان ایران ششم اسفندماه به پایان رسید و تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان قهرمان و تاسیسات دریایی نایب قهرمان شدند.

به گزارش سایت ورزش بانوان، دوازدهمین دوره لیگ برتر هندبال بانوان که از ۳۰ مهر  با حضور هفت تیم استارت خورده بود، ششم اسفندماه به ایستگاه پایانی خود رسید.

در این هفته تیم قهرمان شهید چمران لارستان میزبان ذوب آهن رده سومی بود که توانست با نتیجه ۲۹ بر ۲۴ مهمان خود را شکست دهد. در نتیجه شهید چمران لارستان با برد در این روز و کسب امتیاز ۲۴ به کار خود در این رقابت ها پایان داد. ذوب آهن اصفهان نیز با داشتن ۱۶ امتیاز در رده سوم جدول جای گرفت.

در دیگر دیدار که در قم برگزار شد، تاسیسات دریایی به دیدار هدف پویان رده چهارمی رفت و با حساب ۲۳ بر ۲۸ به برتری دست یافت. تاسیسات دریایی با کسب بیستمین امتیاز در رده دوم و هدف پویان جوان قم نیز با داشتن ۱۱ امتیاز در رده چهارم باقی ماندند.

در آخرین رقابت هیات البرز و فولاد مبارکه سپاهان رودرروی یکدیگر قرار گرفتن که در نهایت هیات البرز با حساب ۲۷ بر ۲۴ پیروز شد.

تیم شهید چمران لارستان که سال گذشته در جایگاه پنجم جدول رده بندی لیگ برتر هندبال بانوان قرار داشت امسال توانست به عنوان قهرمانی دست یابد و کاپ طلا این دوره از رقابت ها را بالای سر ببرد.

تاسیسات دریایی نیز که در یازدهمین دوره لیگ برتر توانسته بود مدال برنز را کسب کند، در این دوره به عنوان نایب قهرمانی دست یافت و مدال و کاپ نقره را از آن خود کرد.

قهرمانی شهید چمران لارستان در لیگ برتر هندبال بانوان

ذوب آهن اصفهان نیز که سال گذشته در رده چهارم بود، امسال توانست مدال برنز این رقابت‌ها را به خود اختصاص دهد.

تیم های هدف پویان جوان قم، فولاد مبارکه سپاهان، هیات البرز و شهرداری بم نیز که در سال گذشته در لیگ برتر حضور نداشتند در این دوره توانستند عناوین چهارم تا هفتم را کسب کنند.

نتایج هفته چهاردهم و پایانی لیگ برتر هندبال بانوانبه شرح زیر است:

هدف پویان جوان قم ۲۳ – تاسیسات دریایی ۲۸

شهید چمران لارستان ۲۹ – ذوب آهن اصفهان ۲۴

هیات البرز ۲۷- فولاد مبارکه سپاهان ۲۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *