تاریخ: 2017-06-11 شناسه خبر: 50316

به‌دنبال اعتراض افسانه به ناعدالتی در فدراسیون کاراته؛

پاسخ نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته به صحبت‌های مهسا افسانه

پاسخ نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته به صحبت‌های مهسا افسانه

نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته گفت: همه چیز عادلانه بود، مهسا افسانه سه ادعای کذب مطرح کرده است.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ افسانه باقری نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته در پاسخ به صحبت‌های مهسا افسانه، انتخاب نگین باقری را عادلانه دانست. باقری معتقد است افسانه بعد از شکست در مسابقات انتخابی کاتا حواشی زیادی بوجود آورد. به گفته باقری پیش از اعزام به مسابقات کشورهای اسلامی قرار بوده افسانه به باکو برود و نگین باقری هم به مسابقات آسیایی قزاقستان. اما افسانه حرفش را پس گرفته و تغییر رای می‌دهد. او خواستار برگزاری انتخابی بین خودش و نگین باقری می‌شود. این در حالی بود که باقری آسیب دیدگی داشته و فدراسیون تصمیم می‌گیرد انتخابی به تعویق بیفتد.

انتخابی هم در تاریخ اعلام شده برگزار می‌شود. قضاوت رقابت بین نگین باقری و مهسا افسانه را آقایان برعهده می‌گیرند، چرا که رفت و آمد برای داوران جهانی بانوان ایران که در سه استان مختلف هستند در ایام ماه مبارک رمضان دشوار بوده است.

نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته در پاسخ به صحبت‌های مهسا افسانه مبنی بر ناعدالتی در قضاوت انتخابی تیم ملی کاراته، به تسنیم گفته: منظور افسانه از عدالت چه چیزی است؟ اگر او برنده این مسابقه می‌شد، همه چیز عادلانه بود؟ ضمن اینکه بازیکن تعیین نمی‌کند که چه داوری قضاوت انجام بدهد و چه تاریخی مسابقه انتخابی برگزار شود.

نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته اینگونه ادعای مهسا افسانه را رد کرد: افسانه ۳ ادعای کذب مطرح کرده است. او مدعی شده که مسابقات پشت درهای بسته بوده، در حالی که رقابت‌های انتخابی مثل همه انتخابی های فدراسیون کاراته با حضور مربیان و اصحاب رسانه انجام شد. همچنین او اعلام کرده که من در خصوص قضاوت داوران با او تماس داشته‌ام که به هیچ عنوان بعد از صحبت در خصوص تاریخ انتخابی دیگر با او حرفی نزدم و تماسی هم نداشتم. ضمن اینکه افسانه درباره عدم استفاده از ویدیو چک ابراز نارضایتی کرده است! در هیچ کجا در بخش کاتا از ویدیو چک استفاده نمی‌شود و این موضوع فقط برای بخش کومیته قابل اجرا است.

برداشت ادیت شده از خبرگزاری تسنیم

 

چالش‌های مهسا افسانه با دخالت محسن آشوری در کاراته زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *