تاریخ: 2017-06-27 شناسه خبر: 50801

بیست و سومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان 2017؛

اکرم خدابنده از گردونه رقابت‌های جهانی تکواندو خارج شد

اکرم خدابنده

کاپیتان تیم‌ملی تکواندو کشورمان برابر نایب قهرمان جهان 2013 نتیجه را واگذار کرد و از گردونه رقابت‌ها خارج شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ چهارمین روز از بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۷، از صبح امروز (سه شنبه) با برگزاری مرحله مقدماتی مبارزات اوزان ۵۳- و ۷۳+ کیلوگرم زنان در سالن «تی‌وان آرنا» موجو آغاز شده است که اکرم خدابنده به عنوان نماینده کشورمان در این وزن به مصاف رقبایش می‌رود. در وزن ۵۳- کیلوگرم نیز ایران نماینده‌ای ندارد.

تکواندوکار وزن ۷۳+ کیلوگرم کشورمان ابتدا رو در روی «نوسا ووجینویس» نماینده اسلوونی قرار گرفت و با نتیجه ۱۱ بر ۵ به برتری رسید و راهی مرحله بعد شد.

اکرم خدابنده در دومین مبارزه به مصاف «بریسیدا اکاستا» از مکزیک رفت و با واگذاری نتیجه (۱۴ بر ۱۰) این مبارزه از ادامه حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان بازماند. این هوگوپوش دارای عناوین مختلفی است که از مهمترین آنها می‌توان به عنوان نایب قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۳، طلا و برنز قهرمانی پان آمریکا اشاره کرد. همچنین در سال ۲۰۱۱ و ۲۰۱۵ در مسابقات قهرمانی جهان حضور داشته اما موفق به کسب عنوانی نشده است.

گفتنی است؛ ملی‌پوشان در بخش زنان با هدایت مهرو کمرانی (سرمربی) و فاطمه صفرپور و ریحانه فولادی (مربی) در این دوره از رقابت‌ها حضور پیدا کردند.

 

اکرم خدابنده انتقام دوره قبل را در شیاپ چانگ موجو می‎گیرد (اینجا)

اکرم خدابنده به مدال نقره مسابقات کشورهای اسلامی رسید (اینجا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *