تاریخ: 2017-08-28 شناسه خبر: 52500

یونیورسیاد دانشجویان جهان 2017؛

حجاب دو بدمینتون باز ایران باعث تشویق تماشاگران چین تایپه شد

ثریا آقایی و سارا دلاوری

به دلیل گرمی هوا در سالن، تماشاگران فکر نمی‌کردند ثریا آقایی و سارا دلاوری با حجاب و پوشش اسلامی بازی خوبی مقابل فرانسه داشته باشند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در مسابقات بدمینتون بازی‌های یونیورسیاد چین تایپه تیم دو نفره دختران ایران با ترکیب ثریا آقایی و سارا دلاوری به مصاف تیم دو نفره فرانسه با ترکیب کلارا هویاکس و ماروا هریائو رفت و با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد.

در بازی اول دختران ایران ۲۲ بر ۲۰ فرانسه را شکست دادند، در بازی دوم فرانسوی‌ها ۲۱ بر ۱۴ پیروز شدند تا کار به بازی سوم بکشد. در بازی سوم نیز فرانسوی‌ها ۲۱ بر ۱۲ بازی را به سود پایان بردند تا تیم دو نفره دختران ایران از گردونه رقابت‌های یونیورسیاد حذف شود.

گرمی سالن مسابقات به حدی بود که دو بازیکن ایران پس از پایان مسابقه به شدت غرق در عرق بودند و تماشاگران فکر نمی‌کردند ثریا آقایی و سارا دلاوری با حجاب و پوشش اسلامی بازی خوبی مقابل فرانسه داشته باشند.

حجاب دو بدمینتون باز ایران باعث تشویق تماشاگران چین تایپه شد

سارا دلاوری پس از حذف از رقابت‌های دو نفره بدمینتون بازی‌های یونیورسیاد چین تایپه بیان‌ کرد: برای همه خیره کننده بود که به چه صورت با حجاب توانستیم بازی‌های خوبی را به نمایش بگذاریم. ما با فرانسه که تیم دو نفره تخصصی آنها بود، بازی کردیم. گیم اول نتیجه‌ پایاپای بود و در گیم دوم و سوم فکر می‌کنم که از لحاظ تجربی من و ثریا آقایی کم آوردیم، چرا که بیشتر تمریناتمان انفرادی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *