تاریخ: 2017-08-29 شناسه خبر: 52545

در فیلم عرق سرد به کارگردانی سهیل بیرقی؛

باران کوثری در نقش جدیدش نیلوفر اردلان شد

باران کوثری در نقش جدیدش نیلوفر اردلان شد

باران کوثری در نقش جدیدش در فیلمی با عنوان عرق سرد به عنوان فوتبالیست زن داستان زندگی نیلوفر اردلان، ملی‌پوش سابق فوتسال زنان ایران را بازی می‌کند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تولید فیلم‌سینمایی “عرق سرد” به نویسندگى و کارگردانی سهیل بیرقی با بازی باران کوثری ، امیر جدیدی ، سحر دولت‌شاهی تا اواخر مرداد ماه ادامه داشت.

سهیل بیرقی، کارگردان فیلم «من»، مجوز ساخت فیلم جدیدش را وقتی دریافت کرد که نام آن را که «دو پا» معرفی شده بود به عرق سرد، تغییر داد.

فیلم عرق سرد برگرفته از زندگی نیلوفر اردلان است. نیلوفر اردلان ملی پوش باسابقه تیم ملی فوتسال زنان ایران در سال ۲۰۱۵ به دلیل نداشتن رضایت نامه همسرش نتوانست از کشور خارج شود و به همین دلیل از تیم ملی فوتسال بانوان ایران خط خورد جایی که هم‌تیمی‌هایش در غیاب او قهرمانی در مسابقات جام ملت‌های آسیا را رقم زدند. باران کوثری نقش اصلی فیلم سینمایی عرق سرد را برعهده دارد، نقشی که به زندگی نیلوفر اردلان مربی فعلی تیم ملی نوجوانان شباهت دارد و برای آن ٢١کیلو ورن کم کرده است. از بازیگران فیلم عرق سرد می‌توان به: باران کوثری ، سحر دولتشاهی ، امیر جدیدی ، لیلی رشیدی و هدی زین العابدین را نام برد. داستان فیلم عرق سرد درباره فوتبالیست زنی است که برای خروج از کشور به مشکلاتی برمی‌خورد و ادامه ماجرا …

بازی باران کوثری در نقش یک فوتبالیست در فیلم عرق سرد

بازی باران کوثری در نقش جدیدش به عنوان فوتبالیست زن نیلوفر اردلان

اخبار مرتبط:

باران کوثری پرسپولیسی ها را متلک باران کرد + عکس (اینجا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *