تاریخ: 2017-09-03 شناسه خبر: 52665

تیم آینده سازان منحل نخواهد شد؛

صحبت‌های صوفی زاده در خصوص وضعیت فعلی تیم ملی فوتبال بانوان

صحبت‌های صوفی زاده در خصوص وضعیت فعلی تیم ملی فوتبال بانوان

لیلا صوفی زاده نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال اعلام کرد در حال حاضر تیم فوتبال بانوان بزرگسال وجود ندارد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ لیلا صوفی زاده ، نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال در گفتگو با ایسنا خبر برگزاری دیدار تیم‌های بانوان ایران – آلمان در ورزشگاه آزادی بدون حضور تماشاگر مرد را تکذیب کرد و گفت: هیچ مکاتبه‌ای نه از سوی فدراسیون فوتبال ایران انجام شده است و نه از سوی فدراسیون آلمان دعوت نامه‌ای ارسال شده است پس این موضوع صحت ندارد.

او ضمن صحبت‌هایش اشاره‌ای کرد به این موضوع که در حال حاضر تیم بزرگسالی وجود ندارد و بیان کرد: تیم اگر یک سال با یک مربی خوب کار کند بهتر از آن است که سه سال در اردوها باشند و تنها هدف حضور باشد.

صوفی زاده با بیان اینکه فدراسیون برای حضور تیم ملی فوتبال بانوان ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو در حال برنامه‌ریزی است، عنوان کرد: المپیک ۲۰۲۰ نخستین رویداد پیش رو برای تیم بزرگسالان است که مقدماتی آن سال ۲۰۱۹ انجام شود. در حال‌ِ سرمایه‌گذاری بر روی تیم زیر ۱۹ سال هستیم و تیم ۱۶ شهریور ماه عازم کشور چین است و به همراه تیم‌های چین، آمریکا و ژاپن در تورنمنت حضور خواهند داشت. این فرصت به راحتی برای بزرگسالان پیش نمی‌آید.

نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال از اولویت بندی شش رده تیم ملی خبر داد و گفت: تا تیم‌های پایه‌ را در اردو نداشته باشیم تیمی به عنوان بزرگسالان نخواهیم داشت. البته حضور مستمر تیم‌های پایه دلیلی به این نیست که تیم بزرگسالان وجود نداشته باشد.

صوفی زاده درباره تیم آینده سازان نیز، اظهار کرد: تیم آینده سازان منحل نخواهد شد، استان اصفهان با تمام وجود حمایت می‌کند. تیم منحل نمی‌شود و اگر قرار باشد تیم گرفته شود به سپاهان که یک برند است واگذار می‌شود.

او درباره برگزاری لیگ با کیفیت، بیان‌ کرد: در لیگ فوتبال بانوان حمایت از روی ناچاری مطرح نیست. تمام تلاش ما این است تا تیم منحل نشود و اگر تیمی توان مالی نداشته باشد از ابتدا اجازه حضور در لیگ را نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *