تاریخ: 2017-09-16 شناسه خبر: 52925

پدر مامور نیروی انتظامی، خواستار قصاص ملی‌پوش فوتسال بانوان

پدر مامور نیروی انتظامی، خواستار قصاص ملی‌پوش فوتسال بانوان

پدر مامور نیروی انتظامی که در سانحه تصادف با ملی‌پوش فوتسال بانوان کشته شد، می‌گوید با علم به این که امکان قصاص برای چنین پرونده‌هایی وجود ندارد اما درخواست اشد مجازات و قصاص را دارد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ خبر سانحه رانندگی برای ملی پوش فوتسال بانوان و کشته شدن سرباز نیروی انتظامی در این سانحه در هفته‌ای که گذشت یکی از اخبار جنجالی منتشر شده در رسانه‌ها و همچنین فضای مجازی بود. خبری که از سوی یکی از شاهدان و همچنین خانواده مقتول نقل شد و در این بین، وجود ۴۳ درصد الکل در خون ملی‌پوش فوتسال بیش از همه جنجال‌ساز شده است. از همین رو خانواده مقتول درخواست اشد مجازات را از دادگاه کرده و به دنبال قصاص این ملی‌پوش هستند.

چندی پیش یکی از بستگان این ملی‌پوش فوتسال منکر وجود الکل در خون این ملی‌پوش فوتسال بانوان شد در حالیکه زارع‌زاده پدر مقتول اینگونه واکنش نشان داد: مطابق مدارک پرونده، پزشکی قانونی وجود درصد بالایی از الکل را در خون راننده تایید کرده‌اند. عموی این بازیکن با من تماس گرفت و گفت وجود الکل به خاطر اسپری دندان بوده است. کدام دارو یا اسپری این همه الکل دارد؟

همچنین فرد نزدیک به این ملی‌پوش مدعی شده بود که وی بعد از حادثه، پنجاه متر جلو رفته تا از منزل کمک بیاورد. در حالی پدر مامور نیروی انتظامی می‌گوید: فاصله صحنه تصادف تا منزل‌شان خیلی بیشتر از پنجاه متر بوده است. راننده به خانه‌اش رفت اما نگهبان آپارتمان به خاطر وجود خون روی کاپوت و شکسته بودن شیشه اتومبیل، شک کرده و با پلیس تماس می‌گیرد. همان شب نیز از او تست الکل گرفته شد و مدارک پزشکی قانونی و پلیس راهور نشان می‌دهد مقدار زیادی الکل در خون او بوده است.

پدر مقتول هم‌چنین در پاسخ به این پرسش که پرونده رسیدگی به این حادثه در چه مرحله‌ای است، گفت: آن‌ها (خانواده ملی‌پوش فوتسال) دو بار اعتراض کرده‌اند که هربار نیز دادگاه، راننده را مقصر دانسته است. برخی از مدیران ورزشی نیز ابتدا به دنبال گرفتن رضایت بودند اما وقتی متوجه شدند این بازیکن مست بوده، از وساطت منصرف شده و خودشان را کنار کشیدند.

پدر این مامور نیروی انتظامی همچنین بیان کرد: از قاضی پرونده، درخواست اشد مجازات را برای قاتل کرده‌ایم. اگر این اتفاق در یک تصادف عادی می‌افتاد، گذشت می‌کردم اما کسی را که در حال مستی این کار را کرده، نمی‌توان بخشید. شاید این پرونده یک سال دیگر بسته شود اما حتی شده پول دیه را هم می‌دهم تا او را قصاص کنم. از قانون هم اطلاع دارم و می‌دانم برای قتل‌ در حادثه رانندگی، راننده را اعدام نمی‌کنند اما این دختر حالت عادی نداشته و می‌خواهم او را پای چوبه دار بکشانم.

مطالب مرتبط:

ملی‌پوش فوتسال بانوان مامور نیروی انتظامی را زیر گرفت و کشت

یکی از بستگان بانوی فوتسالیست: بانوی ملی پوش فوتسال در حال مستی رانندگی نمی‌کرد

یک پاسخ به “پدر مامور نیروی انتظامی، خواستار قصاص ملی‌پوش فوتسال بانوان”

  1. ا گفت:

    آفرین به این وررررررزشششششششششکار!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *