تاریخ: 2017-09-19 شناسه خبر: 53161

عشق آباد ترکمنستان_2017؛

بازی‎های داخل سالن آسیا؛ حذف مهتا خانلو و حواشی پیرامون آن

مهتا خانلو

مهتا خانلو نماینده 16 ساله تنیس کشورمان در مقابل حریف ترکمنی با وجود مصدومیت مسابقه داد و در عین شایستگی نتیجه را واگذار کرد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در ادامه رقابت‌های تنیس بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا ۲۰۱۷ به میزبانی عشق آباد ترکمنستان، در حالی که ۳ مسابقه از ۴ مسابقه نماینده تنیس کشورمان در زمینی بدون سکو برگزار می شد، دیدار مهتا خانلو و نماینده کشور میزبان در سالن اصلی در حال برگزاری است که این موضوع با تصمیم قبلی از سوی مسئولان برگزار کننده برای جذب تماشاگر صورت گرفت.

مهتا خانلو نماینده جوان تنیس بانوان ایران با ۱۶ سال و با اعتماد به نفس بالا و با حضور حدود ۳ هزار تماشاگر کشور میزبان به مصاف رقیبش رفت.

عملکرد خوب خانلو در چند صحنه باعث عصبانیت تنیسور ترکمن شد تا حدی که این تنیسور توپ را با راکت به سمت تماشاگران پرتاب کرد.

خانلو که بازی را خیلی خوب شروع کرد و ست اول را با نتیجه (۶ بر ۳) پیروز شد در ست دوم با اعتماد به نفس بالا با وجود حضور ۳ هزار تماشاگر ترکمن بازی را اداره کرد.

این تنیسور جوان بانوی کشورمان در اواخر ست دوم و در امتیاز ۶ بر ۶ دچار گرفتگی عضله پای راست شد و نتوانست طبق روال عادی به بازی ادامه دهد. کار او و حریفش در ست دوم به تای برک (امتیاز ۷) کشیده شد و این نماینده میزبان بود که توانست به امتیاز ۷ برسد و در نهایت این ست به نماینده ترکمنستان رسید.

بازی در ست سوم پیگیری شد و خانلو با وجود مصدومیت به کار خود ادامه داد اما در نهایت ست سوم را واگذار کرد و با وجود شایستگی فراوان از دور رقابت‌ها کنار رفت.

رقابت این دو تنیسور بیش از ۳ ساعت به طول انجامید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *