تاریخ: 2017-09-22 شناسه خبر: 53290

عشق آباد ترکمنستان_2017؛

بازی‌های داخل سالن آسیا؛ گزارش کامل رقابت‌های پومسه بانوان

مرجان سلحشوری با کسب ۱۱۳.۷ امتیاز به مدال طلای پومسه انفرادی بانوان بازی‌های داخل سالن آسیا دست یافت. بانوان در بخش تیمی نیز صاحب مدال برنز شدند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در پایان رقابت‌های تکواندو بازی‌های داخل سالن آسیا در ترکمنستان و در بخش پومسه که با حضور ۵۲ ورزشکار امروز (جمعه) و به مدت یک روز در حال برگزاری است، گزارش کامل پومسه بانوان بازی‌های داخل سالن آسیا را مرور می‌کنیم:

مسابقات مقدماتی تکواندو فرم (پومسه) صبح امروز در بخش بانوان پیگیری شد و هر دو بانوی پومسه‌رو کشورمان فینالیست شدند و به جمع ۸ نفر برتر راه یافتند.

مرجان سلحشور در اجرای فُرم (پومسه) با امتیاز ۱۰۹٫۰ کار خود را به پایان رساند و در جایگاه دوم قرار گرفت تا جواز حضور در مرحله فینال را کسب کند. در فینال این رشته، سلحشوری با ۱۱۳٫۷ امتیاز قهرمان شد و صاحب مدال طلا شد. در این بخش نمایندگان فیلیپین و ویتنام در جایگاه‌های بعدی قرار گرفتند.

مرجان سلحشوری با کسب ۱۱۳.۷ امتیاز به مدال طلای پومسه انفرادی بانوان بازی‌های داخل سالن آسیا دست یافت.

مرجان سلحشوری دارنده تنها طلای پومسه ایران گفت: سطح مسابقات خیلی بالا بود و وقتی برای حضور در بخش انفرادی شرایطم مهیا شد انگیزه ام برای طلا چند برابر شد. حریفان آسیای شرقی خیلی قوی هستند و مهمترین عنوان داران جهانی پومسه از شرق آسیا هستند و رقابت‌های قاره ای کمتر از جهانی نیست.

مرجان سلحشوری پومسه

نرگس میناخانی نیز در پومسه با ۱۰۷٫۴ امتیاز در رده چهارم قرار گرفت و گام به فینال گذاشت.  میناخانی در فینال با ۱۱۰٫۹ امتیاز در رده هفتم ایستاد. با این نتیجه، تنها مدال پومسه کشورمان توسط سلحشوری کسب شد.

همچنین تیم پومسه بانوان با ترکیب نرگس میناخانی، مرجان سلحشوری و مهسا صادقی در فینال بخش تیمی، با امتیاز ۱۱۱٫۵ در رده سوم قرار گرفت و به مقام سومی و کسب مدال برنز بسنده کرد. تیم‌های ویتنام و اندونزی به ترتیب با ۱۱۲٫۳ و ۱۱۲٫۱ به مدال طلا و نقره دست یافتند.

بازی‌های داخل سالن آسیا؛ گزارش کامل پومسه بانوان

بازی‌های داخل سالن آسیا؛ گزارش کامل پومسه بانوان

بازی‌های داخل سالن آسیا؛ گزارش کامل پومسه بانوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *