تاریخ: 2017-10-21 شناسه خبر: 54166

توضیح رئیس فدراسیون دوچرخه ‌سواری درباره آتوسا عباسی

آتوسا عباسی هیچ منعی برای حضور در فعالیت‌های ورزشی ندارد و اظهارات همسر وی کذب محض بوده است.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه ‌سواری در خصوص انتشار خبری مبنی بر دستفروشی آتوسا عباسی بانوی مطرح دوچرخه سواری کشورمان و همسر روح الله احمدی توضیحات زیر را ارائه کرد: روح الله احمدی همسر آتوسا عباسی از سوی فدراسیون بین المللی به دلیل توزیع مواد نیروزا از کلیه فعالیت‌های ورزشی محروم شده است که هم اکنون محرومیت خود را سپری کرده است. فدراسیون جهانی دوچرخه‌سواری با شکایتی که ورزشکار ایرانی از این مربی می‌کند و اعترافی که این مربی انجام می‌دهد محرومیت دوچرخه سوار ایرانی را از دو سال به یک سال کاهش می‌دهد و این مربی را به چهار سال محرومیت از فعالیت مربیگری محکوم می‌کند. قطعا براساس قوانین نامبرده تا پایان این مدت حق هیچ گونه فعالیت ورزشی ندارد. این در حالی است که از محرومیت این مربی حدود یک سال و نیم می‌گذشت که با خبر شدیم این مربی به فعالیت خود ادامه می‌دهد. این امر باعث شد که ما او را به کمیته انضباطی فدراسیون فرا بخوانیم. همه این عوامل موجب شد که همسر آتوسا عباسی این جریان را برنامه‌ریزی کند تا شاید بتواند با فرافکنی از این موضوع سود ببرد.

اما آتوسا عباسی هیچ منعی برای حضور در فعالیت‌های ورزشی ندارد. این بانوی ورزشکار در آخرین اردوی تیم ملی سرعت بانوان کشورمان پیش از اعزام به مسابقات آسیایی ترکمنستان در اردو بوده و با توجه به اینکه نتوانست در مسابقه انتخابی رکورد لازم را کسب کند از حضور در مسابقات ترکمنستان جا ماند. اما هیچ مشکلی برای حضور در فعالیت‌های ورزشی ندارد و اظهارات همسر وی کذب محض بوده است.

مطرح ساختن این مساله که بانوی ورزشکار کشورمان هم به دست‌فروشی می‌پردازد امریست کاملا شخصی و فدراسیون هیچ اطلاعی از این موضوع نداشته است.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *