تاریخ: 2017-12-08 شناسه خبر: 56220

هفته هفتم لیگ برتر هندبال زنان ؛

پایان شکست ناپذیری تاسیسات / و ناگهان لارستان قهرمان نیم فصل شد!

هفته هفتم و پایانی نیم فصل لیگ برتر هندبال زنان کشور امروز برگزار شد که حاصل آن پایان شکست ناپذیری تاسیسات دریایی و قهرمانی ناگهانی شهید چمران لارستان در پایان نیم فصل بود.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان ، در هفته هفتم لیگ برتر هندبال زنان ، ۳ بازی برگزار شد که در مهم ترین بازی در گچساران ، تیم نفت و گاز این شهر موفق شد ۲۶ بر ۱۶ تیم تاسیسات دریایی تهران را شکست دهد و به روند پیروزی های متوالی این تیم و البته صدرنشینی آن ها پایان دهد.

تاسیسات دریایی که در همه ۵ بازی قبلی خود پیروز شده بود و حتی تیم قدرتمند شهید چمران لارستان را در خانه حریف شکست داده بود در این بازی از پس نفت و گاز بر نیامد تا هم رکورد خود را از دست بدهد و هم صدر جدول را به رقبا واگذار کند.

این نتیجه سبب شد تاسیسات دریایی از رده اول به رده سوم جدول سقوط کند و تیم شهید چمران لارستان ، با پیروزی برابر هیئت اصفهان با تفاضل گل بهتر نسبت به نفت و گاز گچساران و تاسیسات دریایی ، قهرمان نیم فصل شود.

شهید چمران لارستان امروز در اصفهان به دیدار تیم هیئت اصفهان رفت و موفق شد در یک بازی آسان ۳۵ بر ۲۰ حریف خود را شکست دهد و نیم فصل را با صدرنشینی به پایان ببرد. هیئت اصفهان نیز با این شکست ۲ امتیازی باقی ماند تا به لطف شکست بهمن بهبهان در این هفته ، حداقل در پایان نیم فصل آخر نشود.

در سنندج ، تیم هندبال هیئت کردستان موفق شد در یک بازی نزدیک و دیدنی ۲۹ بر ۲۶ تیم بهمن بهبهان را شکست دهد. کردستانی ها در این بازی به دومین برد خود دست یافتند و نیم فصل را با رتبه پنجم به پایان بردند اما بهمن بهبهان ظاهرا خیال بردن ندارد. آن ها وعده تحول داده بودند اما سنندج را هم دست خالی ترک کردند و حالا در هر ۶ بازی خود بازنده شده اند.

بدین ترتیب در پایان نیم فصل ، مثلث قهرمانی رقابت را جذاب تر کرده اند. حالا هر ۳ تیم بالای جدول در امتیاز ۱۰ ، مساوی هستند و این ، نویدبخش رقابتی تماشایی در نیم فصل دوم به خصوص در جدال های روبرو است و شاید تقابل همین تاسیسات دریایی و نفت و گاز گچساران در هفته آخر لیگ ، تکلیف قهرمان را روشن کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *