تاریخ: 2018-01-04 شناسه خبر: 57378

بازیکنان خوب جذب تیمهایی شدند که اسپانسر دارند؛

آزاده زمانپور: وقتی دو تیم غیر تهرانی هستند چرا مسابقه در تهران برگزار شود؟

آزاده زمانپور

سرمربی تیم بسکتبال بانوان آرارات گفت: ضرورت انجام پلی آف در تهران را در شرایطی که تیمی از تهران نیست را نمی‌دانیم، چرا باید بازی آرارات و نادر شیمی قم باید در تهران برگزار شود.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، آزاده زمانپور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا، اظهار کرد: آرارات شاید JDL مهره داری نباشد اما بازیکنان پرانگیزه و پرتلاشی دارد که به معنای واقعی تیمی بازی می‌کنند و همگی در خدمت تیم هستند موضوعی که در کمتر تیمی این روزها رعایت می‌شود.

وی افزود: بازیکنان آرارات از بازیکنانی تشکیل شدند که نیمی از آنها متولدین ۸۰ و ۸۱ هستند و مابقی بازیکنان جوانان و امید بنابراین می‌بینید که بازیکنانی هستند با تلاش به دنبال اثبات توانمندیهای خود هستند. دور برگشت تیم بدون باخت بودیم اما در دور برگشت به دلیل مصدومیت یکی از بازیکنان اصلی تیم با وجود دو باختی که داشتیم به عنوان تیم دوم راهی پلی آف شدیم. بازی رفت در مقابل نادر شیمی قم با نتیجه ۷۰ بر ۵۷ به پیروزی رسیدیم و فردا بازی برگشت است که باید باز هم در تهران برگزار شود.

وی ادامه داد: زمانی که دو تیم غیر تهرانی هستند چه ضرورت دارد مسابقه در تهران برگزار شود، زمانی که ما با تیم نادر شیمی قم بازی داریم و یا دو نماینده بوشهر و شیراز با یکدیگر رقابت و دارند و همچنین گرگان و مشهد چرا باید همگی هزینه‌ای اضافه برای رفتن به تهران داشته باشند. نمی‌دانم چرا امسال فدراسیون در شرایطی که تیم‌ها با مشکل بودجه روبرو هستند چنین تصمیمی گرفت.

آزاده زمانپور که هدایت تیم هیئت بسکتبال استان اصفهان را در گروه A نیز به عهده دارد در خصوص وضعیت لیگ گفت: قرار من با آرارات فدراسیونی است و می‌توانم بر روی نیمکت تیم بنشینم اما با تیم هیئت استان قرارداد داخلی دارم اما در مسابقات در کنار دو تیم هستم. خوشبختانه بعد از آنکه ذوب آهن از تیمداری انصراف داد با وجود اینکه هیئت وظیفه‌ای در تیمداری ندارد اما بلافاصله از تیم حمایت کرد و اجازه نداد سهمیه استان از بین برود. هر دو تیم شرایط خوبی دارند آرارات با وجود نداشتن قرارداد مالی نسبت به فصل گذشته شرایط خوبی دارد و امیدوارم در پایان فصل نمایندگان اصفهان جایگاه خوبی کسب کنند.

وی با اشاره به حضور بازیکنان در تیم‌هایی که قرار داد مالی دارند، تاکید کرد: تیم‌هایی که اسپانسر دارند و شرایط قراردادهای مالی خوب تمامی بازیکنان خوب لیگ را جذب کردند و به نوعی از سایر تیم‌ها فاصله گرفتند هر چند به اعتقاد من قرارداد مالی تعهد اخلاقی برای بازیکنان به همراه دارد اما با این وجود بازیکنان سایر تیم‌ها نیز برای نشان دادن توانمندی و ظرفیت‌های خود با انگیزه و پر تلاش در زمین ظاهر می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *