تاریخ: 2018-02-19 شناسه خبر: 58890

لیندزی وون؛

نفرین ترامپ دامن گیر بانوی اسکی باز آمریکایی شد

لیندزی وون

لیندزی وون بعد از اینکه در ماده سوپر جی المپیک زمستانی 2018 ششم شد از طرف طرفداران دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پیام‌های زیادی مبنی بر ضد آمریکایی بودن خود دریافت کرد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان و به نقل از دیلی میل، در حالی که یک هفته قبل از آغاز رسمی بازی‌های المپیک زمستانی پیونگ چانگ ۲۰۱۸ لیندزی وون آمریکایی طلای جهانی را بدست آورده بود اما این المپین ۳۳ ساله، هنوز در جریان رقابت‌های المپیک جزو سه نفر اول نشده است. وون بعد از اینکه با اشتباه خود در لحظه آخر رقابت در ماده سوپر جی ششم شد از طرف طرفداران دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پیام‌های زیادی مبنی بر ضد آمریکایی بودن خود دریافت کرد.

لیندزی وون

این پیام‌ها بعد از شکست او در المپیک ۲۰۱۸ به مصاحبه بحث برانگیز لیندزی وون در ماه دسامبر سال گذشته با خبرگزاری CNN باز می‌گردد. جایی که وون اعلام نمود: «در صورتی که در مسابقات المپیک زمستانی ۲۰۱۸ مدالی بدست بیاورم قصد ندارم به کاخ سفید بروم و با دونالد ترامپ دیدار کنم.»

او همچنین گفته بود: «من نماینده مردم آمریکا خواهم بود و نه رئیس جمهور و رقابت در المپیک زمستانی را بسیار جدی گرفته‌ام.»

این در حالی است که حامیان ترامپ با ارسال توئیت‌هایی از شکست وون اظهار خوشحالی کردند و می‌گفتند وون در حالی کاخ سفید را بایکوت کرده بود که اصلا رئیس جمهور برنامه‌ای برای دعوت او به کاخ سفید ندارد چرا که او اصلا مدالی برنده نشده است.

افرادی هم باخت لیندزی وون را نتیجه نفرین ترامپ نامیدند و باخت را سرنوشت تمام ورزشکاران آمریکا دانستند که به ترامپ دهن کجی کردند.

نفرین ترامپ دامن گیر لیندزی وون بانوی اسکی باز آمریکایی شد

بعد از اینکه لیندزی وون روز چهارشنبه در ماده دانهیل با رقبای خود مسابقه دهد، آخرین رقابت اسکی باز آمریکایی در بازی‌های المپیک زمستانی رقم خواهد خورد. او هنوز یک شانس برای برنده شدن مدال در پیونگ چانگ دارد و اعلام کرده فعلا تمام تمرکزش روی کسب مدال این ماده از رقابت‌ها است و مهم ترین اتفاق برایش موفقیت در روز چهارشنبه است.

لیندزی وون در کنار مدال‌های بی شمارش در رقابت‌های جهانی دو مدال المپیکی در کارنامه دارد که هر دو را در ونکوور ۲۰۱۰ بدست آورده یک طلا در ماده دانهیل و یک برنز در سوپر جی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *