تاریخ: 2018-02-24 شناسه خبر: 58988

پایان رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی کشور دختران با قهرمانی تهران

رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی کشور دختران با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، دومین و آخرین روز از رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی کشور دختران امروز در ماده‌های دوی ۴۰۰ متر، ۸۰۰ متر، ۳ هزار متر، ۶۰ متر، پرش سه گام، پرش با نیزه و ۴ در ۴۰۰ متر امدادی پیگیری شد.

مریم محبی در دوی ۴۰۰ متر، نیلوفر فشخورانی در پرش با نیزه، تکتم دستاربندان در دوی ۸۰۰ متر، سمیرا خداترس در دوی ۳ هزار متر، فرنوش آقایی در دوی ۶۰ متر، مریم کاظمی در پرش سه گام و تیم خراسان رضوی در دوی امدادی ۴ در ۴۰۰ متر به قهرمانی رسیدند.

نتایج ماده های برگزار شده به شرح زیر است:
* پرش با نیزه:

۱- نیلوفر فشخورانی – تهران الف – ۲.۴۰
۲- سمیرا کردعلی – یزد – ۲.۱۰

* ۴۰۰ متر:

۱- مریم محبی – تهران الف – ۵۹.۱۴
۲- نیایش مصدقی – تهران الف – ۱:۰۰.۵۵
۳- لیلا جوانمرد – خراسان رضوی – ۱:۰۰:۷۹.۷۸۶
۴- نسرین بهرامی – زنجان – ۱:۰۰:۷۹.۷۸۹
۵- محدثه ابراهیم‌پور – آذربایجان شرقی – ۱:۰۰.۸۱
۶- عاطفه صدری – آذربایجان شرقی – ۱:۰۱.۴۱
۷- نرگس رستگار – خراسان رضوی – ۱:۰۲.۵۳
۸- سپیده صارمی – همدان – ۱:۰۲.۵۹

* ۸۰۰ متر:

۱- تکتم دستاربندان – خراسان رضوی – ۲:۱۷.۲۴
۲- سپیده صارمی – همدان – ۲:۲۰.۲۱
۳- لیلا جوانمرد – خراسان رضوی – ۲:۲۲.۶۲
۴- شقاییق خطیبی – زنجان – ۲:۳۲.۰۱
۵- مهدیس بذر افشان – قزوین – ۲:۳۵.۰۱
۶- مریم خرد – فارس – ۲:۳۹.۰۲
۷- نگین آذری – تهران ب – ۲:۳۹.۹۲
۸- سهیلا شاپوری – خوزستان (آزاد) – ۲:۴۱.۴۲

* ۳۰۰۰متر:

۱- سمیرا خداترس – خراسان رضوی – ۱۱:۰۸.۷۲
۲- پریچهر شاهی – تهران ب – ۱۱:۲۲.۲۲
۳- فاطمه چناری – همدان – ۱۱:۲۳.۷۴
۴- زینب نوروزی – زنجان – ۱۱:۳۷.۸۶
۵- مریم خوش نیت – همدان – ۱۱:۵۶.۲۲
۶- هستی ثمری – کردستان – ۱۲:۰۲.۱۳
۷- فرشته فانی – اصفهان – ۱۲:۵۲.۴۱
۸- کیمیا افیونی – چهارمحال و بختیاری – ۱۲:۵۵.۶۴

* ۶۰ متر:

۱- فرنوش آقایی – یزد – ۸.۰۹
۲- راویس شهابی – کیش – ۸.۱۴
۳- نیلوفر قاسم علی‌پور – تهران الف – ۸.۱۷
۴- نسرین بهرامی – زنجان – ۸.۲۳
۵- نگین مرادی – تهران الف – ۸.۲۹
۶- مارال سلطانی – اصفهان – ۸.۳۱
۷- راحله کرد – گلستان – ۸.۳۸

* پرش سه گام:

۱- مریم کاظمی – یزد – ۱۱.۶۴
۲- پردیس عبدالمحمدی – تهران الف – ۱۱.۴۱
۳- رقیه پرویزی – زنجان – ۱۰.۸۱
۴- مارال عطاوردی کیا – تهران ب – ۱۰.۴۵
۵- فائزه آشورپور – خراسان رضوی – ۱۰.۰۹
۶- الهام سرکار – یزد – ۱۰.۰۸
۷- فهیمه چوگان – گلستان – ۱۰.۰۱
۸- نیلوفر فشخورانی – تهران الف – ۹.۷۳

* ۴ در ۴۰۰ متر امدادی:

۱- خراسان رضوی – ۴:۱۰.۷۵
۲- تهران الف – ۴:۱۵.۴۹
۳- آذربایجان شرقی – ۴:۱۶.۸۷
۴- زنجان – ۴:۱۸.۵۳
۵- همدان – ۴:۲۶.۱۲
۶- کردستان – ۴:۲۶.۵۲
۷- یزد – ۴:۲۷.۰۰
۸- تهران ب – ۴:۳۰.۳۸

* نتیجه تیمی:

۱- تهران الف – ۸۲ امتیاز
۲- خراسان رضوی – ۷۱ امتیاز
۳- زنجان – ۵۰
۴- تهران ب – ۳۱ امتیاز
۵- یزد – ۲۸ امتیاز
۶- همدان – ۲۲ امتیاز
۷- آذربایجان شرقی – ۱۹ امتیاز
۸- اردبیل و اصفهان – ۱۸ امتیاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *