تاریخ: 2018-02-28 شناسه خبر: 59100

عضو جوان تیم ملی کانوپولو بانوان؛

تکتم آخوندزاده: بعد از یک سال استراحت به تیم ملی کانوپولو بانوان برمی‌گردم

تکتم آخوندزاده عنوان کرد: یک سال استراحت نیاز داشتم تا به امور شخصی زندگی برسم بعد از این مدت حتما به تیم ملی کانوپولو بانوان باز خواهم گشت.

تکتم آخوندزاده عنوان کرد: یک سال استراحت نیاز داشتم تا به امور شخصی زندگی برسم بعد از این مدت حتما به تیم ملی کانوپولو بانوان باز خواهم گشت.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، روز گذشته در حالی اسامی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی کانوپولو بانوان منتشر شد که در بین این اسامی نام ستاره بابلسری تیم ملی نیز به چشم می‌خورد. این در حالی است که تکتم آخوندزاده اواخر دی ماه سال جاری به دنبال یک تصمیم ناگهانی از تیم ملی کانوپولو خداحافظی کرده بود.

تکتم آخوندزاده

آخوندزاده در گفتگو با “ورزش بانوان” در خصوص این موضوع که به چه علت سرمربی تیم ملی کانوپولو بانوان علی رغم کناره گیری وی از ورزش حرفه‌ای، آخوندزاده را به تیم ملی فراخوانده بود؟ عنوان کرد: تصمیمم برای خداحافظی از تیم ملی جدی بود اما بعد از مکاتباتی که با مسئولان فدراسیون قایقرانی و برخی از اعضای شورای شهر بابلسر داشتم از تصمیم خود صرف نظر کردم.

وی همچنین گفت: سرهنگ حسین خیرالهی رئیس کمیته کانوپولو در فدراسیون قایقرانی طی گفتگویی که با هم داشتیم، عنوان کرد “۲۳ سالگی زمان بسیار زودی است برای ورزشکاری که در اوج قرار دارد، خودش و فدراسیون برای موفقیتش زحمت کشیده‌اند اما بخواهد از ورزش حرفه‌ای فاصله بگیرد”. ایشان همچنین گفتند “اگر در حال حاضر تصمیمت برای رفتن جدی است و قصد داری به ابعاد دیگر زندگی شخصی خود برسی، یک سال به خودت زمان بده و بعد از گذشت این مدت به تیم ملی برگرد که جایگاهت محفوظ است”. از طرفی شهر ما شهر کوچکی است و من به عنوان ورزشکار ملی پوش شهرم شناخته شده هستم. بعد از انتشار این خبر، امام جمعه، شهردار و اعضای شورای شهر بابلسر به منزل ما آمدند و خواستند که در تصمیمم تجدید نظر کنم. آنچه بیشتر باعث خوشحالی من شد پیام‌های زیادی بود که از طرف افراد مختلف دریافت می‌کردم و مضمون همه آنها این بود که تکتم برگرد. به همین خاطر از سال آینده در تیم ملی خواهم بود.

عضو تیم ملی کانوپولو بانوان در پایان گفت: البته این مدت برای حفظ آمادگی از ورزش غفلت نخواهم کرد. از طرفی دانشجوی کارشناسی تربیت بدنی هستم و دائما با ورزش و تمرینات ورزشی سروکار دارم. عضو تیم هندبال بابلسر هستم و چون شوت هندبال شباهت زیادی به شوت کانوپولو دارد همین مسئله کمک زیادی به من می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *