تاریخ: 2018-03-01 شناسه خبر: 59142

پس از استعفای رسول خادم؛

مریم منظمی؛ نایب رییس بانوان فدراسیون کشتی استعفا داد

پس از استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی، مریم منظمی نیز استعفا داد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، امروز رسول خادم رییس فدراسیون کشتی از سمت خود استعفا داد و پس از آن نیز اعضای شورای فنی از سمت خود استعفا دادند. در همین رابطه مریم منظمی نایب رییس بانوان فدراسیون کشتی نیز در حمایت از رسول خادم استعفا داد.

مریم منظمی در گفت و گو با ایسنا، درباره استعفایش درحمایت از رسول خادم اظهار کرد: کشتی بدون خادم معنی و مفهومی ندارد و بدون او جای ماندن نیست. رسول خادم همیشه تمام قد از بخش بانوان حمایت کرده است و مانند یک پدر حامی بوده است.

نایب رئیس کشتی بانوان در ادامه اظهار کرد: در مدت حضور خادم در فدراسیون کشتی اتفاقات خوبی در بخش بانوان رخ داد. دختران ایران در بخش کشتی آلیش و گراپلینگ توانستند در جهان و آسیا مدال آوری کنند، پس از آن نیز توانستیم کشتی کلاسیک بانوان را در اتحادیه جهانی مطرح و با حمایت خادم اجرایی کنیم و برای نخستین بار نیز اردوی تیم ملی کشتی کلاسیک در کشور برگزار شد. حال که خادم از سمت خود استعفا داده است در کنار او خواهیم ماند و من در حمایت از او از سمت خود استعفا می دهم. امیدوارم بیشتر قدر خادم را بدانیم و به راحتی او را از دست ندهیم. بدون رسول خادم ماندن در کشتی جایز نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *