تاریخ: 2018-03-01 شناسه خبر: 59156

لاروس ۲۰۱۸ به سرنا ویلیامز به عنوان زن سال ۲۰۱۷ ورزش زنان جهان رسید

لاروس 2018 به سرنا ویلیامز به عنوان زن سال 2017 ورزش زنان جهان رسید

تنیس‌باز بنام امریکایی موفق شد برای پنجمین‌ بار جایزه بهترین ورزشکار سال را دریافت کند و برای 13مین بار نامزد دریافت این جایزه شد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان و به نقل از teamusa.org، مراسم انتخاب بهترین‌های ورزش دنیا از نگاه بنیاد « لاروس » در مراسمی ویژه در موناکو برگزار شد.

سرنا ویلیامز، تنیسور زن مشهور آمریکایی، بانوی برتر سال ورزش از نگاه لاروس برگزیده شد. تنیس‌باز بنام امریکایی موفق شد برای پنجمین‌ بار جایزه بهترین ورزشکار سال را دریافت کند و برای ۱۳مین بار نامزد دریافت این جایزه شد.

او در ماه ژانویه سال ۲۰۱۷ و درحالی‌که باردار بود موفق شد ۲۳مین عنوان گرند اسلم خود را کسب کند. او برای هفتمین مرتبه جام قهرمانی مسابقات تنیس اوپن استرالیا را به نام خود ثبت کرد. سرنا ویلیامز به عنوان پرافتخارترین تنیسور زن جهان چهار مدال طلای المپیک هم در کارنامه دارد.

تنیسور به نام آمریکایی قرار است که ماه آینده در مسابقات اپن ایندین ولز (BNP) شرکت کند.

سرنا ویلیامز بعد از غیبت طولانی به دلیل به دنیا آمدن فرزندش (الکسیس) به تازگی آمادگی حضور در مسابقات اپن تنیس را پیدا کرده است.

آلیسون فلیکس در دوومیدانی، کیتی لدکی در شنا، میکائیلا شیفرین در اسکی، کاستر سمنیا در دوومیدانی و گاربینیه موگوروزا در تنیس رقبای ویلیامز ۳۶ ساله در بخش جایزه برترین ورزشکار سال بودند‌.

این در حالی است که ورزشکاران از انتخاب سرنا ویلیامز برای دریافت جایزه لاروس بسیار خشمگین و ناراضی هستند چرا که ویلیامز بلافاصله بعد از قهرمانی در گرند اسلم تنیس استرالیا در ژانویه ۲۰۱۷ به دلیل بارداری نتوانست در این سال مسابقه دیگری شرکت کند. افرادی که از اهدای جایزه بهترین زن ورزشکار سال ۲۰۱۷ به شماره یک سابق تنیس زنان جهان ناراضی بودند می‌پرسیدند آیا زن ورزشکار دیگری نبود که بیشتر از سرنا ویلیامز سزاوار دریافت این جایزه باشد؟ زنی که در سال ۲۰۱۷ بیش از انتظارات در ورزش حرفه‌ای ظاهر شده باشد؟

گفتنی است؛ تمام نامزهایی که برای دریافت لاروس ۲۰۱۸ انتخاب شده بودند سال ورزشی بسیار خوبی را پشت سرگذاشته بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *