تاریخ: 2018-03-07 شناسه خبر: 59227

مأموریت غیرممکن تیم فوتسال بانوان ملی حفاری اهواز برای دفاع از عنوان قهرمانی

تیم فوتسال بانوان ملی حفاری اهواز

هفته آخر رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان امروز در حالی برگزار می‌شود که بانوان اهوازی برای دفاع از عنوان قهرمانی باید با 9 گل پالایش نفت آبادان را شکست دهند.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان و به نقل از فارس، تیم فوتسال بانوان ملی حفاری اهواز در حالی امروز میزبان پالایش نفت آبادان است که رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان امروز به پایان می‌رسد.

تیم فوتسال بانوان ملی حفاری اهواز مدافع عنوان قهرمانی امسال پا به پای پالایش نفت آبادان حاضر شد اما در نخستین هفته دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر مغلوب دانشگاه آزاد شد تا فاصله این تیم اهوازی با پالایش نفت آبادان به ۳ امتیاز برسد.

تیم پالایش نفت آبادان با هدایت رز جدیدی‌زاده توانست از هفته اول همه حریفان را با اختلاف زیاد شکست دهد و اکنون با ۱۴۴ گل زده و ۱۴ گل خورده بهترین تیم هجومی و دفاعی این رقابت‌ها محسوب می‌شوند.

تیم فوتسال حفاری اهواز که امسال به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی خود بود، توانست تا پایان نیم فصل به مانند تیم پالایش نفت همه حریفان را شکست دهد اما در هفته سیزدهم این تیم لغزید و در تهران با نتیجه ۵ بر یک از دانشگاه آزاد شکست خورد و از نفتی‌ها فاصله گرفت.

تیم فوتسال بانوان ملی حفاری اهواز تا پایان هفته بیست و یکم با ۱۳۵ گل زده و ۲۱ گل خورده پس از پالایش نفت آبادان در رتبه دوم بهترین‌ها قرار دارد و امروز برای برپایی جشن قهرمانی نیازمند پیروزی با اختلاف ۹ گل است.

مأموریت غیرممکن تیم فوتسال حفاری اهواز در حالی باید به سرانجام برسد که بدترین نتیجه پالایش نفت آبادان در رقابت‌های لیگ برتر امسال تساوی ۲ بر ۲ مقابل حفاری اهواز در هفته دوازدهم بود.

گلاره ناظمی و زری فتحی داوران بین المللی فوتسال بانوان ایران قضاوت این دیدار حساس را برعهده دارند تا بازیکنان دو تیم از نظر داوری در آرامش به رقابت بپردازند.

پالایش نفت آبادان در حالی در رقابت امروز حاضر می‌شود که رز جدیدی‌زاده ۶ ماه گذشته و قبل از آغاز رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان در گفت‌وگو با رسانه‌ها گفته بود ما در بهترین شرایط تیمی به سر می‌بریم و هرچند نمی‌توانم وعده قهرمانی بدهم اما ظرفیت قهرمانی در رقابت‌های امسال را داریم.

با توجه به اینکه پالایش نفت آبادان و ملی حفاری اهواز ۶۱ و ۵۸ امتیازی هستند و اختلاف ۷ و ۴ امتیازی با دانشگاه آزاد تیم سوم جدول دارند، جایگاه اول و دومی رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بین تیم‌های خوزستانی تقسیم می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *