تاریخ: 2018-03-09 شناسه خبر: 59286

تیم پالایش نفت آبادان قهرمان رقابت‌های سوپر لیگ بسکتبال بانوان شد

تیم پالایش نفت آبادان قهرمان رقابت‌های سوپر لیگ بسکتبال بانوان شد

در آخرین روز از بازی‌های سوپر لیگ بسکتبال بانوان که در سالن بسکتبال آزادی برگزار شد، تیم پالایش نفت آبادان با شکست تیم گروه بهمن قهرمانی خود را در آزادی جشن گرفت.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، در آخرین روز از رقابت‌های سوپر لیگ بسکتبال بانوان که در سالن بسکتبال آزادی برگزار شد، دو تیم پالایش نفت آبادان و گروه بهمن در یک دیدار تشریفاتی به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار، تیم پالایش نفت آبادان با نتیجه ۸۶ بر ۶۱ تیم گروه بهمن را شکست داد و قهرمانی خود را در آزادی جشن گرفت و جام قهرمانی را بالای سر برد.

پیش از این دو تیم گاز و ساسان کرمان برای کسب عنوان سومی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این دیدار، تیم گاز توانست در دیداری نزدیک و حساس با نتیجه ۶۸ بر ۶۵ تیم ساسان کرمان را شکست دهد و در جایگاه سوم سوپر لیگ بانوان قرار بگیرد.

نفتی ها که سال گذشته نائب قهرمان شده بود، امسال توانست قهرمانی اش را در سالن آزادی جشن بگیرد.

پالایش نفت آبادان مقام اول

تیم پالایش نفت آبادان با شکست تیم گروه بهمن قهرمانی خود را در لیگ بترر بسکتبال بانوان آزادی جشن گرفت.
گروه بهمن تهران مقام دوم

نایب‌قهرمانی گروه بهمن در سوپرلیگ بسکتبال بانوان
شرکت ملی گاز تهران مقام سوم

گاز تهران تیم سوم سوپر لیگ بسکتبال زنان

هفته آخر سوپر لیگ بسکتبال بانوان در شرایطی برگزار شد که فاطمه کرم زاده نایب رئیس سابق فدراسیون و فریده شجاعی نایب رئیس جدید با حضور در سالن از نزدیک بازی را تماشا کردند.

مراسم اهدا کاپ و مدال تیم های منتخب توسط رئیس فدراسیون بسکتبال دکتر رامین طباطبایی و نایب رئیس بانوان دکتر فریده شجاعی صورت گرفت.

همچنین در حاشیه این مراسم از فاطمه کرمزاده، اودت آقاجانی، فاطمه دهقان و اما زادور توسط رییس و نایب رییس تقدیر و تشکر به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *