تاریخ: 2018-07-03 شناسه خبر: 60076

اردوی آماده سازی تیم ملی نجات غریق؛

سپیده توکلی: برای محک ورزشکاران اردوی نجات غریق برگزار شد

مربی تیم ملی نجات غریق بانوان گفت: برای محک و شناسایی ورزشکاران جهت حضور در رقابت‌های جهانی استرالیا اردوی چندروزه برگزار کردیم.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان ؛ سپیده توکلی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: مسابقات جهانی نجات غریق آبان ماه سال جاری در کشور استرالیا برگزار می‌شود. برهمین اساس اولین اردوی آماده سازی تیم ملی نجات غریق دختران با حضور ۹ ورزشکار در منطقه آزاد انزلی آغاز برگزار کردیم.

وی افزود: مریم طوسی، الهام حاج زینعلی، الهام کاکلی، فرزانه فصیحی، مهدیه اسمعیلی، شیرین سالاری، فائزه نسایی، الناز کمپانی، سمیه مهربان ورزشکاران دعوت شده به این اردو هستند.

مربی تیم ملی نجات غریق ادامه داد: این اردو صرفا برای شناسایی و محک ورزشکاران بود. باتوجه به این که برای اخذ ویزا باید اقدام می‌کردیم نیاز به لیست اولیه‌ای از ورزشکاران داشتیم. برهمین اساس اولین مرحله اردوی تمرینی خود را در ساحل انزلی برگزار کردیم. در مراحل بعدی اردوی آماده سازی بازیکنان با ۶ ورزشکار پیگیری خواهد شد. در نهایت نیز تیم با ۴ ملی‌پوش عازم رقابت های جهانی نجات غریق می‌شود.

سپیده توکلی اشاره ای نیز به آماده سازی خود جهت حضور در بازی‌های آسیایی داشت: در حال حاضر تمریناتم را برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا دنبال می‌کنم. با توجه به کمر دردی که داشتم نتوانستم در مسابقات مشهد شرکت کنم. اما در حال حاضر شرایط خوبی دارم و تمام تمرکزم را برای کسب بهترین نتیجه در جاکارتا گذاشته‌ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *