تاریخ: 2018-07-03 شناسه خبر: 60098

برهانی: از نام پرافتخارترین باشگاه آسیا دفاع می کنیم+فیلم

دریافت کننده تیم والیبال بانوان پیکان گفت: براي دفاع از نام پيکان پرافتخارترين باشگاه آسيا همه توان و تلاش خود را به کار خواهيم گرفت.

مائده برهانی افزود: از آن جا که به طور مستقیم از تمرینات تیم ملی وارد اردوی پیکان شدیم از نظر آمادگی در شرایط خوبی هستیم.، هنوز یک هفته تا اعزام به رقابت های جام باشگاه های آسیا زمان داریم به طور حتم تا آن زمان به اوج آمادگی که مد نظر کادر فنی است خواهیم رسید و امیدوارم دراین دوره از رقابت ها بتوانیم نتیجه قابل قبولی را به دست آوریم.

وی ضمن اشاره به هم گروهان ایران در مرحله مقدماتی رقابت های جام باشگاه های آسیا یادآورشد: ما در دور نخست با تیم های چین تایپه، قزاقستان و ویتنام همگروه هستیم آن ها جدی ترین و اصلی ترین رقبای والیبال ایران چه در سطح ملی و چه در سطح آسیایی در قاره کهن هستند از آن ها شناخت نسبی داریم و می رویم تا بهترین عملکردمان را در این دوره از رقابت ها به نمایش بگذاریم.
­

دریافت کننده تیم والیبال بانوان پیکان در ادامه گفت: با وجود محدودیت های زمانی که وجود داشت، مسئولان باشگاه شرایط بسیار خوبی را برای ما تمرین و آماده سازی ما فراهم کردند، امیدوارم بتوانیم در این مسابقات از نام پیکان که پرافتخارترین باشگاه در سطح آسیاست دفاع کنیم.

رقابت های والیبال بانوان جام باشگاه های آسیا از ۲۰ تا ۲۷ تیر در قزاقستان برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *