تاریخ: 2018-07-07 شناسه خبر: 60133

پاسور تيم واليبال بانوان پيکان:

برای بهترین بازی ها به میدان می رویم + فیلم

الهام فلاح گفت: باتوجه به تمريناتي که داشتيم تيم از شرايط آمادگي خوبي برخوردار است و مي خواهيم عملکرد قابل قبولي در برابر حريفان داشته باشيم.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، پاسور تیم والیبال بانوان پیکان در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما اظهار داشت: در سال جدید تمرینات آماده سازی را با تیم ملی آغاز کردیم و از اواسط خرداد ماه در قابل باشگاه پیکان برنامه های آماده سازی را زیر نظر میترا شعبانیان ادامه دادیم.

وی گفت: خوشبختانه هم اکنون از نظر آمادگی در شرایط مطلوبی هستیم و بازیکنان در اجرای برنامه های تاکتیکی به هماهنگی خوبی دست پیدا کرده اند، امیدوارم در جریان رقابت های جام باشگاه های آسیا عملکردی به مراتب بهتر و سطح بالاتری را در برابر حریفان از خود به نمایش بگذاریم.

فلاح در خصوص وضعیت جسمانی اش اظهارداشت: مصدومیت جزئی داشتم که با برنامه های فیزیوتراپی برطرف شد و هم اکنون از نظر جسمانی مشکل خاصی ندارم.

تیم والیبال بانوان پیکان در مرحله مقدماتی این دوره از رقابت های جام باشگاه های آسیا با تیم هایی از کشورهای قزاقستان، چین تایپه و ویتنام همگروه است، پاسور تیم والیبال پیکان با اعلام این مطلب افزود: با حریفان مدعی و سرسختی همگروه هستیم و نمی توانیم نتیجه بازی ها را پیش بینی کنیم اما همه توان مان را برای به دست آوردن امتیاز از حریفان و ارتقاء جایگاه مان به کار خواهیم گرفت.

رقابت های والیبال بانوان جام باشگاه های آسیا از ۲۰ لغایت ۲۷ تیرماه در قزاقستان آغاز خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *