تاریخ: 2018-07-07 شناسه خبر: 60145

سرمربی تیم جوانان دختر گفت:

ووشوکاران کم تجربه‌ای داریم

سرمربی تیم ووشو جوانان گفت: با توجه به تغییر تیم در مسابقات جهانی، ووشوکاران جوان کم تجربه‌ای داریم.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، خدیجه زینال زاده د درباره آخرین وضعیت دختران ووشوکاران اعزامی به مسابقات جهانی برزیل گفت: اردو‌های آماده سازی ووشوکاران جوان از ۲۱ فروردین برپا شد و به مدت سه ماه ادامه داشت. برای این رقابت‌ها سه سهمیه داریم و با تمرینات خوبی که برگزار کردیم، همه ورزشکاران شرایط خوبی دارند.

وی افزود: بعد از رقابت‌های قهرمانی کشور بهترین‌ها به اردوی تیم جوانان دعوت شدند و پس از برگزاری مسابقات درون اردویی نفرات مدنظر انتخاب شدند. در ادامه اردو‌ها هر سانداکاری که به ۲ برد از سه مسابقه انتخابی دست یافت، به تیم جهانی راه پیدا کرد.

وی بزرگترین مشکل تیم جوانان در مسابقات جهانی را کم تجربگی آن‌ها دانست و گفت: هر ۲ سال یک بار که مسابقات جهانی جوانان برگزار می‌شود، تیم جوانان هم تغییر می‌کند و نفرات جدیدی اعزام می‌شوند که تجربه کمی دارند. تلاش کردیم در مدت برپایی اردوها، تمام تکنیک و تاکتیک‌ها را با پیش بینی رقبا تمرین کنیم و تجربیات قبلی را انتقال دهیم.

سرمربی تیم ووشو جوانان دختر در بخش ساندا (مبارزه) افزود: رقابت‌های جهانی از سطح فنی بالایی برخوردار است چرا که اکثر کشور‌ها با سرمایه گذاری زیادی که کرده اند برای کسب مدال به مسابقات می‌آیند. رقیبان خوبی داریم و تلاش می‌کنیم به سه مدال خوشرنگ برسیم، اما نمی‌توانیم نتایج را پیش بینی کنیم.
تیم ووشوی جوانان دختر بامداد فردا عازم رقابت‌های جهانی برزیل می‌شود و از ۲۰ تا ۲۵ تیر در این مسابقات به میدان می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *