تاریخ: ۱۳۹۶-۰۴-۱۲ شناسه خبر: 50878

واکنش رئیس فدراسیون بدنسازی:

بانوان بدنساز ایران حق شرکت در هیچ رقابتی را ندارند

بانوان بدنساز ایران حق شرکت در هیچ رقابتی را ندارند

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: بانوان بدنساز ایران حق شرکت در هیچ رقابتی را ندارند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ ناصر پورعلی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با اشاره به خبر منتشرشده مبنی بر سرمربیگری شیرین نوبهاری در تیم ملی پاورلیفتینگ بانوان ایران و اعزام تیم بانوان به مسابقات جهانی گرجستان، اظهار داشت: ما در فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام نه‌تنها هیچ اعزامی در بخش بانوان نداشته‌ایم، بلکه هیچ برنامه‌ای هم برای این کار نداریم. بارها اعلام کردیم فعالیت بانوان در این فدراسیون فقط منوط به مسائل آموزشی است.

وی ادامه داد: روز گذشته این موضوع را به من اطلاع دادند و ما هم بلافاصله با حراست وزارت ورزش و جوانان مکاتبه کردیم. همچنین با هیئت بدنسازی و پرورش اندام خراسان هم مکاتبه کردیم و در این خصوص مواردی را از آنها جویا شدیم، که آنها هم ابراز بی‌اطلاعی کردند.

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام خاطرنشان کرد: پیش‌تر، این خانم به فدراسیون آمده بود و به‌سبب اقدامات مختلفی که انجام داده بود، تعهد به عدم تکرار آنها داده و قول داده بود که دیگر این چنین رفتارهایی را تکرار نمی‌کند اما باز هم شاهد چنین اقداماتی از سوی او هستیم.

وی گفت: برای چندمین بار اعلام می‌کنم فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران در حال حاضر هیچ برنامه رقابتی برای بانوان ندارد و بانوان حق شرکت در هیچ مسابقه‌ای را ندارند. با فدراسیون جهانی هم چندی پیش در این خصوص مکاتبه کردیم و گفتیم بانوان ایران به‌سبب مسائل فرهنگی کشورمان حق حضور در رقابتی را ندارند.

پورعلی‌فر تأکید کرد: نمی‌دانیم چه‌کسانی پشت این مسائل هستند اما ما به‌شدت از طریق مراجع مختلف با چنین مواردی برخورد می‌کنیم.

یک پاسخ به “بانوان بدنساز ایران حق شرکت در هیچ رقابتی را ندارند”

  1. زیبا گفت:

    این فرد جای تاسف داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *