تاریخ: ۱۳۹۶-۰۴-۱۷ شناسه خبر: 51048

حمید قاسمی مدیر شبکه رادیویی ورزش؛

پخش مستقیم ورزش بانوان به زودی در رادیو ورزش

حمید قاسمی در خصوص پخش مستقیم برخی از مسابقات بانوان در رادیو ورزش، از تغییر رفتارها در مقابل نقد بر اثر فرهنگ سازی خبر داد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ حمید قاسمی مدیر شبکه رادیویی ورزش پیشتر در سالروز تولد ۱۸ سالگی رادیو ورزش در گفتگو با خبرنگار سایت ورزش بانوان در خصوص سهم ورزش بانوان در این رسانه شنیداری حوزه ورزش و جوانان کشور گفته بود: یکی از اولویت‌های رادیو ورزش پرداختن به ورزش بانوان است. رسانه ما به تنهایی نمی‌تواند تبعیض گسترده و جهانی میان آقایان و بانوان در ورزش را برطرف نماید. در تمام رسانه‌های دیداری، نوشتاری و شنیداری دنیا، ورزش بانوان در بالاترین سطح تنها ۷% تا ۱۰% سهم در محتوای مطالب رسانه‌ها دارد. طبیعی است که در ایران و با توجه به شرایطی که وجود دارد، این سهم باید کمتر باشد؛ اما ما در رادیو ورزش چه در بُعد همگانی و چه در بُعد قهرمانی به طور ویژه به ورزش بانوان توجه داریم. به اخبار حوزه ورزش بانوان به طور ویژه در برنامه‌های اطلاع رسانی و تخصصی پرداخته می‌شود. سعی‌ما این است که هیچ خبر و رویدادی در حوزه ورزش بانوان ناگفته نماند.

اما به تازگی حمید قاسمی مدیر این شبکه در گفتگو با تسنیم با اشاره به برنامه شبکه رادیویی ورزش برای پخش مستقیم برخی از مسابقات بانوان در این شبکه، از تغییر رفتارها در مقابل نقد بر اثر فرهنگ سازی خبر داد و در این باره گفت: هنوز به ایده آل نرسیده ایم ولی نسبت به گذشته خیلی پیشرفت کرده‌ایم.

وی ادامه داد: در حوزه بانوان فعالیت‌هایی را شروع کردیم و قرارمان بر این است که در مورد رشته‌های قابل پخش حوزه بانوان برنامه ریزی کنیم و پخش مستقیم ورزش بانوان داشته باشیم.

اخبار مرتبط:

سهم ورزش بانوان در شبکه رادیویی ورزش چقدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *