تاریخ: ۱۳۹۶-۰۵-۱۱ شناسه خبر: 51806

سارا شیربیگی، خانم گل دوازدهمین دوره لیگ برتر فوتسال؛

ملی‌پوش فوتسال بانوان: با کادر فنی جدید سکوی اول آسیا را می‌گیریم

سارا شیربیگی : علت اصلی لغو اردوی تیم ملی فوتسال بانوان

سارا شیربیگی گفت: فوتسال بانوان در حال حاضر در مقایسه با قبل روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد و با حضور شهرزاد مظفر مطمئنا روزبه‌روز بهتر می‌شود.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم ملی فوتسال بانوان ایران با سرمربیگری شهرزاد مظفر در اردوی تدارکاتی به میزبانی تایلند حضور پیدا کرد تا آمادگی لازم جهت شرکت در بازی‌های داخل سالن آسیا در ترکمنستان را کسب کند. شاگردان مظفر که برای برگزاری کمپ تمرینی و انجام سه بازی دوستانه با میانمار (یک بازی) و تایلند (دو بازی) به بانکوک سفر کرده بودند دوشنبه شب به ایران بازگشتند.

در این اردوی تمرینی تیم فوتسال بانوان با نتیجه ۸ بر صفر تیم ملی فوتسال بانوان میانمار را از پیش روی خود برداشتند. در بازی دوم هم آنها ۲ بر یک تایلند را شکست داده و در بازی سوم نیز سه بر یک مغلوب میزبان شدند.

سارا شیربیگی بانوی ملی‌پوش فوتسال کشورمان در این خصوص به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: اردوی بسیار خوبی در تایلند داشتیم. تمرینات و مسابقات خوبی را پشت سر گذاشتیم، اما شرایط آب و هوایی بانکوک خوب نبود و اذیت شدیم. هوا بسیار گرم و شرجی بود.

وی ادامه داد: ۱۰ روز در تایلند سپری کردیم، که به جز روزهایی که مسابقه داشتیم، تمام روزها تمرین می‌کردیم، بیشتر تمرینات تاکتیکی را دنبال کردیم و کمتر بدنسازی.

سارا شیربیگی بعد از پشت سر گذاشتن اردوی تمرینی ۱۰ روزه و سه دیدار تدارکاتی عملکرد خود و هم‌تیمی‌هایش را اینگونه ارزیابی کرد: این دومین اردوی تیم ملی فوتسال بانوان با کادر فنی جدید بود. مطمئنم شهرزاد مظفر از همگی ما راضی بود و رضایت خود را از عملکردمان به وضوح نشان داد. به طور کلی این مسئله نشان می‌دهد که عملکرد ما مورد قبول کادر فنی جدید واقع شده است. در بازی دوم مقابل تایلند که به باخت ما منتهی شد، موقعیت‌های زیادی روی دروازه تیم حریف داشتیم که به تیرک برخورد می‌کردند و وارد دروازه نمی‌شدند.

بانوی ملی‌پوش فوتسال کشورمان خاطر نشان کرد: تیم تایلند نسبت به قبل و مسابقات آسیایی بازی بهتری را ارائه کرد. این نشان می‌دهد که در این مدت سایر تیم‌های شرکت کننده در بازی‌های داخل سالن آسیا پیشرفت چشمگیری کرده‌اند و سطح مسابقات بالاتر رفته است. باید در این فرصت کوتاه برای مسابقاتی سخت‌تر از دوره قبل که در مالزی برگزار شد، آمادگی کسب کنیم و بعد از آن برای مسابقات مهم‌تر قهرمانی آسیا کمر همت ببندیم.

وی در پایان گفت: تیم ملی فوتسال بانوان در حال حاضر در مقایسه با قبل و حضور کادر فنی سابق روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد، همه چیز عالی شده است و با حضور شهرزاد مظفر مطمئنا روز به روز بهتر نیز می‌شود. امیدوارم این روند صعودی تیم ملی ادامه داشته باشد تا سکوی اول آسیا را بدست آوریم.

اخبار مرتبط:

سارا شیربیگی _ بیوگرافی (اینجا)

عنوان خانم گلی برای سارا شیربیگی و پایان رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان (اینجا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *