تاریخ: ۱۳۹۶-۰۹-۲۵ شناسه خبر: 56665

سارا شیربیگی بعد از پیروزی تیمش مقابل دانشگاه آزاد؛

هدف بعدی پالایش نفت آبادان: شکست ملی حفاری و قهرمانی نیم فصل لیگ فوتسال

بازیکن ملی‌پوش تیم پالایش نفت آبادان گفت: مطمئنم ملی حفاری را می‌بریم؛ تمام تمرکز ما این است که پالایش نفت آبادان قهرمان نیم فصل لیگ برتر فوتسال شود.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان؛ شهرزاد مظفر سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان ۱۷ بازیکن را به اردوی تیم ملی فراخوانده در حالی که هیچ نامی از بازیکنان نام آشنای فوتسال زنان در این لیست دیده نمی‌شد.

سارا شیربیگی : علت اصلی لغو اردوی تیم ملی فوتسال بانوان

سارا شیربیگی در گفتگو با “ورزش بانوان” علت این موضوع را شرح داد:

این اردو بدون حضور نفرات اصلی برگزار می‌شود تا عملکرد بازیکنان شاغل در لیگ که به تایید خانم مظفر رسیدند مورد ارزیابی قرار بگیرد و از این میان بهترین‌ها برای بازی‌های پیش رو انتخاب شوند.

بازیکن ملی‌پوش تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان در ادامه در خصوص دیدار تیم ملی فوتسال بانوان با ملی‌پوشان فوتسال زنان روسیه اظهار کرد:

اسفند ماه لیگ ما تمام می‌شود و تا اردیبهشت زمان داریم تا آماده حضور در مسابقات آسیایی شویم. طبق برنامه هر سال دو بازی دوستانه نیز با تیم ملی فوتسال روسیه در پیش داریم که ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه در ایران برگزار خواهد شد و قرار است روس‌ها در یک بازی با حجاب و در بازی دیگر بدون حجاب بازی کنند.

البته قبل از شروع این دیدار نیز لیگ به مدت یک هفته تعطیل خواهد شد و برای اینکه نتیجه خوبی از این دو بازی بدست بیاوریم قطعا تلاش خواهیم کرد.

شیربیگی در پیروزی نفت آبادان مقابل دانشگاه آزاد در هفته دهم لیگ برتر فوتسال بانوان عنوان کرد:

بازی قشنگ و پایاپای و یکی از سخت‌ترین دیدارهای تیم ما بود. سه امتیاز برای دانشگاه آزاد اهمیت زیادی داشت چون نتیجه را مقابل حفاری واگذار کرده بود. خوشبختانه بازی را بردیم و صدرنشین ماندیم.

وی با اشاره به اینکه حساس‌ترین بازی لیگ برتر فوتسال جمعه ( ۱ دی ) برگزار خواهد شد، افزود:

جمعه نیم فصل به پایان می‌رسد و ما میزبان اصلی‌ترین رقیب خود یعنی ملی حفاری هستیم.

هدف اصلی ما پیروزی در این دیدار است و مطمئنم که این بازی را می‌بریم؛ تمام تمرکز ما این است که پالایش نفت آبادان قهرمان نیم فصل لیگ برتر فوتسال شود.

تصاویر دیدار تیم‌های فوتسال دانشگاه آزاد و پالایش نفت آبادان

نتایج بازی‌های هفته دهم لیگ برتر فوتسال بانوان را اینجا ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *