تاریخ: ۱۳۹۶-۱۱-۰۱ شناسه خبر: 57880

رکورددار 60 و 100 متر با مانع ایران؛

کمپانی: به دنبال بهترین نتیجه در قهرمانی آسیا هستم

الناز کمپانی

الناز کمپانی با بیان اینکه نمی تواند پیش بینی کند که به چه عنوانی در مسابقات دوومیدانی داخل سالن آسیا می‌رسد، گفت: اما به دنبال بهترین نتیجه هستم.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، الناز کمپانی رکورددار دوی ۶۰ متر و ۱۰۰ متر با مانع ایران که در آخرین رقابت دوومیدانی داخل سالن بازهم توانست رکورد ایران را جابه جا کند در گفت وگو با سایت ورزش بانوان گفت: تا الان ۹ یا ۱۰ بار توانستم رکورد ایران را جابه جا کنم و خوشحالم که در آخرین رقابت انتخابی هم توانستم رکورد خوبی بزنم و در واقع یک آغاز خوبی برای رقابت های قهرمانی آسیا داشته باشم.

کمپانی ادامه داد: فدراسیون اعلام کرده بود این رقابت ها نه تنها انتخابی داخل سالن آسیاست بلکه نتایج آن برای بازی های آسیایی جاکارتا نیز موثر است. درواقع این مسابقه ها در مسیر انتخابی بازی های آسیای جاکارتا قرار داشت.

رکورددار دوی ۶۰ متر و ۱۰۰ متر درباره رقابت های انتخابی هم گفت: این مسابقه تمرین خوبی برای من بود. نفر دوم ۶۰ متر موفق شد رکورد شخصی خودش را هم بزند و به همین دلیل شاهد سطح خوبی از رقابت بودیم. هرچقدر نفرات دوم و سوم به من نزدیک تر باشند عملکرد من بهتر می شود.

بانوی دوومیدانی کار ایران درباره پیش بینی اش از رقابت های قهرمانی داخل سالن آسیا نیز گفت: من نمی توانم پیش بینی کنم که به چه عنوانی می رسم اما به دنبال بهترین نتیجه هستم. میزبانی ایران قطعا تاثیرگذار است و هم در نتایج و هم انگیزه بچه ها موثر است. این مسابقه برای تمام بچه ها یک تجربه خوب خواهد بود چرا که ما می توانیم نفرات بیشتری را در مسابقه داشته باشیم.

او درباره شرایط تمرینات خود نیز گفت: من از مهر در گرگان با مربی خودم و البته زیر نظر فدراسیون تمرین می کنم. اینجا کمی سرد است و مشکلات دیگری داریم که هم برای من و هم برای مربی سخت است. با این حال هر روز ۲ نوبت تمرین داریم که کاملا سرسختانه در آن حاضر می شوم . تمام تمرینات را به شکلی انجام می دهم که بتوانم در قهرمانی آسیا به نتیجه خیلی خوبی برسم.

کمپانی ادامه داد: لیست نفرات تیم ملی در رقابت های قهرمانی آسیا اعلام شده است و اردوها هم به صورت غیرمتمرکز آغاز شده است و هرکسی در استان خودش با هزینه فدراسیون تمرین می کند.

کمپانی درباره اهداف خود به غیر از رقابت های قهرمانی داخل سالن آسیا اظهار کرد: هدف اول من رقابت های قهرمانی آسیا است اما بعد از آن به فکر بازی های آسیایی جاکارتا هستم. بعد از قهرمانی آسیا تمریناتم را شروع می کنم و تا رقابت های آغاز فصل برنامه ریزی دارم تا بتوانم در لیست تیم ملی برای جاکارتا باشم. امیدوارم در تیم ملی باشم و البته در اندونزی هم نتیجه خوبی بگیرم.

رکورددار دوی ۶۰ متر و ۱۰۰ متر درپایان درباره مسابقه هایی که فرصت حضور در آن را از دست داده است، گفت: من دوره قبل بازی های آسیایی را از دست دادم در حالی که رییس فدراسیون به من گفته بود اگر رکورد ایران را بعد از ۴۰ سال جابه جا کنم حتما اعزام می شوم. من این کار را انجام دادم اما فدراسیون گفت چون از ابتدا نامت در لیست نبوده نمی توانیم تو را اعزام کنیم. حضور در این بازی ها می توانست برای من انگیزه و آغاز خوبی باشد اما از من دریغ شد. ورزش حرفه ای به صورتی نیست که در هرسنی بتوانی در رقابت ها حاضر باشی و من این فرصت را در آن سال از دست دادم. واقعا دلم می خواهد در بازی های آسیایی باشم چرا که به همراه حضور در المپیک این هم جزو خواسته های من است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *