تاریخ: 2016-05-19 شناسه خبر: 26069

از این به بعد درازنشست ممنوع

درازنشست

شین اوهتک، کارشناس تناسب اندام و از دست دادن چربی دراز نشست، تمرین اشتباه ورزشی که افراد برای لاغر شدن و داشتن شکمی صاف انجام می‌دهند را به دلایل زیر رد می‌کند.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از maxworkouts؛ شین اوهتک، کارشناس تناسب اندام و از دست دادن چربی دراز نشست، تمرین اشتباه ورزشی که افراد برای لاغر شدن و داشتن شکمی صاف انجام می‌دهند را به دلایل زیر رد می‌کند.

ورزش در کل خوب است اما تمام تمرینات ورزشی برای سلامتی انسان مناسب نیستند. درازنشست یکی از این ورزش‌هاست. این حرکت به شما برای تناسب اندام و لاغر شدن کمک نخواهد کرد. زمانی که شما تمرینات درازنشست انجام می‌دهید در ناحیه عضلات معده احساس درد می‌کنید و بعد از اینکه مدت‌ها حرکت درازنشست را به طور مداوم انجام دادید، تنها تغییر محسوسی که در شکم شما دیده می‌شود، این است که حالتی پف دار و نرم پیدا می‌کند. بنابراین تمام این مدت برای هیچ چیز و بی هدف ورزش کرده اید. چرا که این حرکت ورزشی شما را مجبور می‌کند تا بدن خود را در در یک حالت غیر طبیعی خمیده و کج کنید؛ در صورتیکه عضلات شکم انسان برای این خمیده شدن و پیچیدگی های غیر طبیعی طراحی نشده است. عضلات شکم طوری طراحی شده‌اند که در برابر کشیدگی و پیچ خوردن مقاومت داشته باشند و از ستون فقرات محاظفت کنند. در نتیجه احساس سوختگی و درد شدید بعد از تمرینات درازنشست به علت فشاری است که شما به کمرتان وارد می‌کنید. این حرکت ورزشی به جز آسیب رساندن به ستون فقرات تاثیری در لاغری، تناسب اندام و شش تکه شدن عضلات شکم ندارد.

لازم به ذکر است؛ دستگاه هایی هم که برای سهولت انجام حرکت درازنشست روانه بازار شده‌اند جز هدر دادن پول دلیلی برای خریدن ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *