تاریخ: 2016-09-17 شناسه خبر: 36838

همگام با ورزش بانوان؛

مرزوقی: لباس مچ اندازی بانوان طراحی شد

زهره مرزوقی نایب رئیس بانوان فدراسیون بدنسازی

نائب رئیس بانوان فدراسیون بدنسازی گفت: لباس مچ اندازی بانوان طراحی شد و نخستین دوره کلاس داوری مچ اندازی بانوان اواخر مهر و در هفته تربیت بدنی و ورزش در تهران برگزار می شود.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ زهره مرزوقی نایب رئیس بانوان فدراسیون بدنسازی عملکرد شش ماهه اول سال ۹۵را در بخش بانوان بسیار خوب و مثبت ارزیابی کرد و افزود: به زودی دستورالعمل و بخشنامه راه اندازی و فعالیت بخش مچ اندازی بانوان به استانها اعلام خواهد شد.

نایب ئیس بانوان فدراسیون بدنسازی همچنین گفت: کارهای مربوط به طراحی لباس مچ انداری بانوان جهت مسابقات برون مرزی و داخلی از سوی معاونت محترم ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان انجام شده و منتظر تایید وزارت ورزش هستیم.

مرزوقی اظهار کرد: در خصوص نخستین دوره کلاس داوری مچ اندازی بانوان گفت:با توجه به علاقمندان زیاد این رشته، به استانها سهمیه ۵ نفری داده خواهد شد تا آنها بتوانند این رشته را در استانهای خود آموزش دهند، که قطعا برگزار مسابقات مچ اندازی و … از برنامه های آینده ما است که در وقت مناسب اطلاع رسانی خواهد شد.

مرزوقی: لباس مچ اندازی بانوان طراحی شد

وی در ادامه گفت: به زودی از طریق سایت این فدراسیون علاقمندان به مدرسی بخش بانوان می توانند ثبت نام و در آزمونی که به همین منظور برگزار خواهد شد،شرکت کنند تا در صورت قبولی و داشتن شرایط خاصی که اعلام می شود بعنوان مدرس فدراسیون در بخش بانوان فعالیت کنند.

نایب رئیس بانوان فدراسیون بدنسازی تصریح کرد: بیش از ۳۰ کلاس مربیگری در سطح کشور برگزار کردیم و با سمینارهای متعددی با توجه به درخواست استانها موافقت شد. در هفته گذشته کلاسهای مربیگری و آزمونهای تئوری بانوان در استانهای تهران، کرمانشاه، قزوین، سمنان، کهکیلویه و بویر احمد، خراسان شمالی، شاهرود، سیستان و بلوچستان برگزار شد و تعدادی از استان ها همچنان در حال برگزاری این دوره ها هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *