تاریخ: 2017-04-15 شناسه خبر: 47827

پیروزی تیم بسکتبال سه نفره بانوان در اولین دیدار تورنمنت بین المللی قزاقستان

پیروزی تیم بسکتبال سه نفره بانوان در اولین دیدار تورنمنت بین المللی قزاقستان

بسکتبالیست‌های کشورمان در روز اول رقابت‌ها در چارچوب تورنمنت بین المللی بسکتبال سه نفره قزاقستان به مصاف ازبکستان رفتند و به برتری ۱۹ بر ۱۴ دست یافتند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم بسکتبال سه نفره بانوان ایران با ترکیب مژگان خدادادی، سعیده علی، سارا اعتماد، معصومه اسماعیلی و با هدایت افسانه حسن نایبی روز (پنجشنبه) عازم رقابت‌های قزاقستان شد. این تیم چهار نفره از دختران  بسکتبالیست ایران ۲۴ فروردین در شرایطی به تورنمنت بین المللی قزاقستان اعزام شد که ساعت ١٠ صبح ویزاها صادر شد و ساعت ١۴ به مقصد قزاقستان پرواز کردند.

بسکتبالیست‌های کشورمان در روز اول رقابت‌ها در چارچوب تورنمنت بین المللی بسکتبال سه نفره قزاقستان به مصاف ازبکستان رفتند. در این دیدار تیم بسکتبال سه نفره بانوان ایران مقابل ازبکستان به برتری ۱۹ بر ۱۴ دست یافت. این اولین حضور رسمی تیم ملی بسکتبال بانوان ایران در مسابقات بین المللی با پوشش اسلامی است.

ملی‌پوشان امروز در دیگر دیدار خود با قرقیزستان بازی دارند و بعد از ظهر با تیمی دیگر از قزاقستان و در صورت پیروزی از گروه خود صعود خواهند کرد و به پلی‌آف خواهند رفت. رقابت‌های پلی آف و فینال بعد از ظهر فردا (یک‌شنبه) برگزار خواهد شد.

در این تورنمنت ۵١ تیّم از کشورهای مختلف حضور خواهند داشت و فدراسیون اینبار هزینه های پرواز آنان در این تورنمنت را تقبل نموده است. تورنمنت قزاقستان ۲۶ و ۲۷ فروردین ماه جاری برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *