تاریخ: 2017-07-15 شناسه خبر: 51264

کاراته قهرمانی آسیا؛ حذف سه بانوی کاراته‌کا

فاطمه چالاکی نگین باقری نسرین دوستی کاراته قهرمانی آسیا

در سومین روز از رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا سه نماینده از بانوان ایران با شکست مقابل حریفان از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در سومین روز از رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا تیم‌های ملی کاراته زنان و مردان ایران در دو بخش کاتا و کومیته در رده سنی بزرگسالان به روی تاتامی رفتند. فاطمه چالاکی نیز در وزن ۵۵ – کیلوگرم زنان در دور نخست پنج بر سه خمسی تیپاوان از تایلند را شکست داد. چالاکی در دور دوم سه بر یک مغلوب فومیکا شیا از ژاپن شد و دیدار سوم با قبول شکست ۳ بر صفر مقابل سانیستیرانی چوک از اندونزی از رسیدن به مدال بازماند.

نگین باقری کاتاروی تیم‌ ‌ملی بزرگسالان در اولین پیکار خود با حساب سه بر دو از سد لائوگریس از هنگ کنگ، نفر چهارم رنکینگ فدراسیون جهانی گذشت. باقری در دور دوم سه بر دو مغلوب سلین لی از مالزی شد. با شکست سه بر دوی کاتاروی مالزی برابر حریف ژاپنی نگین باقری از دور رقابت‌ها کنار رفت.

نسرین دوستی نیز در وزن ۵۰ – کیلوگرم پنج بر یک جانا سوکی از فیلیپین را شکست داد. دوستی در دور دوم دو بر یک مغلوب رونیتا سوکاتندل از اندونزی شد و در دیدار سوم خود ۶ بر صفر مغلوب باخیرینیسو باباروا از ازبکستان شد و از کسب مدال بازماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.