تاریخ: 2017-09-25 شناسه خبر: 53497

وکیل گیلانی برکناریش را تکذیب کرد؛

رییس فدراسیون چوگان: فشارهایی برای استعفای من هست/گروهی بر خلاف نظر رهبری نمی‌خواهند چوگان توسعه یابد!

گلنار وکیل گیلانی، گفت: گروهی بر خلاف نظر رهبری نمی‌خواهند چوگان توسعه یابد و با این که فشارهایی برای استعفای من وجود دارد اما این کار را انجام نمی‌دهم.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ گلنار وکیل گیلانی رییس فدراسیون چوگان درباره تکذیب خبر برکناری‌اش، اظهار کرد: من خبر را تکذیب می‌کنم و حتی در سایت فدراسیون نیز این موضوع را رد کردیم. هیچ ابلاغی از سوی وزارتخانه به ما نشده است. من حتی دیروز که این خبر را شنیدم با روابط عمومی وزارتخانه صحبت کردم و او نیز ابراز بی اطلاعی کرد. ابلاغی به من داده نشده است و من امروز (دوشنبه) سر کارم هستم.

او همچنین گفت طبق اساسنامه فدراسیون چوگان وزارت ورزش و جوانان حق عزل رییس فدراسیون را دارد.

گیلانی اشاره کرد که فشارهایی بوده که استعفا بدهد اما او استعفا نداده است.او این مخالفت‌ها را با توسعه چوگان دانست و گفت: ماموریت من توسعه چوگان در کل کشور است و در این راه اطاعات کورکورانه از کسی را نکرده‌ام و همان طور که مقام معظم رهبری تاکید کرده‌اند که چوگان احیا شود در این مسیر گام برداشتم، اما متاسفانه افرادی هستند که نمی‌خواهند چوگان توسعه پیدا کند و دوست دارند که این رشته به طور خانوادگی کار کند.

رییس فدراسیون چوگان اعلام کرد که به عنوان رییس فدراسیون این اجازه را نمی‌دهد و گفت: در این پانزده سالی که چوگان به عنوان فدراسیون کارش را انجام می‌داده فعالیت به اندازه دو استان بوده است و به همین دلیل هم مقام معظم رهبری تاکید کردند که این رشته باید احیا شود و به نظرم در این مسیر وزارت ورزش و جوانان هم باید فکری کند. من به عنوان رییس فدراسیون برای توسعه این رشته تلاش می‌کنم، اما کارشکنی‌هایی وجود دارد.

برداشت ادیت شده از ایسنا

مطالب مرتبط:

گلنار وکیل گیلانی از ریاست فدراسیون چوگان برکنار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *